10 Kasım' da Atat&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

10 Kasım' da Atatürk' ü saygıyla anıyorum  

RSS
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Merhaba,

Bugün anlamlı bir gündü. Türkiye' nin en büyük bilişim portalında bulunan yetkili arkadaşlarımın günün anlam ve önemini anlatan küçük bir yorum yazmamasına şaşırdım açıkçası.

Alıntı
Gönderildi : 11/11/2010 00:08
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Önce resimler indirilir, sonra anma törenlerinin gereksizliğinden bahsedilir, törenler azaltılır, kitaplar yenilenir ve konular azaltılır. Sonra bir bakmışsınız unutulmuş gitmiş. Ama 5 yılda ama 50 yılda.....

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2010 00:17
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

[quote user="Alper YAZGAN"]

Merhaba,

Bugün anlamlı bir gündü. Türkiye' nin en büyük bilişim portalında bulunan yetkili arkadaşlarımın günün anlam ve önemini anlatan küçük bir yorum yazmamasına şaşırdım açıkçası.

[/quote]

[quote user="Ugur BURMA"]Önce resimler indirilir, sonra anma törenlerinin gereksizliğinden bahsedilir, törenler azaltılır, kitaplar yenilenir ve konular azaltılır. Sonra bir bakmışsınız unutulmuş gitmiş. Ama 5 yılda ama 50 yılda.....[/quote]

Alper ve uğur hocam sizde sitemde bulunmuşsunuz ama daha önce zaten açılmış bir post buradan devam edilmesi gerekirdi aslında

http://www.cozumpark.com/forums/thread/56472.aspx  

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2010 01:14
Uğur BURMA
(@ugurburma)

[quote user="Dogan Bayraktar"][quote user="Alper YAZGAN"]

Merhaba,

[/quote]

[quote user="Ugur BURMA"]Önce resimler indirilir, sonra anma törenlerinin gereksizliğinden bahsedilir, törenler azaltılır, kitaplar yenilenir ve konular azaltılır. Sonra bir bakmışsınız unutulmuş gitmiş. Ama 5 yılda ama 50 yılda.....[/quote]

Alper ve uğur hocam sizde sitemde bulunmuşsunuz ama daha önce zaten açılmış bir post buradan devam edilmesi gerekirdi aslında

http://www.cozumpark.com/forums/thread/56472.aspx  

[/quote]

Anlamadım?

Benimki sitem değil, kimseye sitem etme lüksüm yok maalesef....

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/11/2010 01:28
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)

Merhaba Alper,

Aslına bakarsan bu işleri genelde ben yaptığımdan herhalde insanlarda alışkanlık oldu ve yine benden beklediler sanıyorum.. ve ben de yoğunluktan hiç girememiştim.

Siyah bir kurdele vardı yüreğimizde, ama ana sayfaya koymayı ihmal ettik doğru 🙁

[quote user="Alper YAZGAN"]

Merhaba,

[/quote]

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/11/2010 16:38
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Arkadaşlar benim aklıma geldi ama Doğan' ın postunu bende gördüm yani verdiği linki, aslında hoşumada gitti , geçen sene açılan postun bu senede devam etmes, bence bu daha anlamlı ve seneyede bunun üstünden devam etmesi. Yani Alper' cim öncelikle çok teşekkür ediyorum her zaman biz bu şekilde yapıcı eleştiri alalım keşke.

Özetle Unutmadık unutmayacağız inşallah.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/11/2010 23:18
Uğur BURMA
(@ugurburma)

Grafikerlikten iyi anlasak neler yapıcaz da sistemcilikte takılıp kalınca olmuyor. Google daki gibi yaratıcı tasarımlar yaparak anasayfada yer vermek, göze ve gönüle hitap etmek çok önemli. Google da bunu iyi yapıyor. Gerçi 10 kasımda küçük bir karanfil ve üzerine tesadüfen gelince çıkan bir mesaj vardı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/11/2010 01:06
Paylaş: