ÇP'da Kaç...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ÇP'da Kaç kişi sporcu veya spor yapıyor  

Sayfa 1 / 2
  RSS
Huseyin KARTAL
(@huseyinkartal)
Üye

Arkadaşlar çalıştığım bir çok  firma'da gördüğüm üzere bilişimcilerin bir çoğu spor yapmıyor merak ediyorum portalımız üzerinde kaç kişi spor  yapıyor veya sporculuk yapıyor şahsen kendim  hem lisanslı olarak futbolda oynadığım için acaba yapan varmı diye merak ettim... 🙂

Alıntı
Gönderildi : 18/08/2010 12:36
Murat CAN
(@muratcan-2)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

İtiraf ediyorum ben yapamıyorum veya yapmıyorum. 🙁

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 13:30
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Ben parmak sporlarını seviyorum. =))

İşin şakası amatör olarak yürüyüş yapıyorum. =)) Çok güzel yürürüm. =))

İlkokul zamanında Basketbol ve MasaTenisi okul takımındaydım. Halk oyunlarında da yer aldım. Basketbola devam edecektim fakat malum 1999 yılında lise dönemlerinde atlattığımız deprem nedeniyle beni takıma alacak olan Hoca şehri terk etti vb. nedenlerden basketi bitirdim ve bilgisayara bağlandım.

Saygılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 13:54
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Ben 3 aydır en az haftada 3 gün fitness yapıyorum. Onun dışında spordan sayılırsa PADI ve CMAS sertifikalarım var. Fırsat buldukçada Antalya-Fethiye -Marmaris dalmaya kaçıyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 13:55
Serkan KURT
(@SerkanKURT)
Üye

[quote user="Sinan KAHRAMAN"]Ben 3 aydır en az haftada 3 gün fitness yapıyorum. Onun dışında spordan sayılırsa PADI ve CMAS sertifikalarım var. Fırsat buldukçada Antalya-Fethiye -Marmaris dalmaya kaçıyorum.
[/quote]

Sinan abi;
Antalyanın hangi bölgesin de dalış gerçekleştiriyorsun? Konyaaltı plajındamı ? Orada sürekli bir dalış ekibi mevcut..

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 13:46
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

[quote user="Serkan KURT"]

[quote user="Sinan KAHRAMAN"]Ben 3 aydır en az haftada 3 gün fitness yapıyorum. Onun dışında spordan sayılırsa PADI ve CMAS sertifikalarım var. Fırsat buldukçada Antalya-Fethiye -Marmaris dalmaya kaçıyorum.
[/quote]

Sinan abi;
Antalyanın hangi bölgesin de dalış gerçekleştiriyorsun? Konyaaltı plajındamı ? Orada sürekli bir dalış ekibi mevcut..

[/quote]

Daha çok Kemer-Tekirova-Adriyan-3 Adalar. Nadirende Alanya-Sıçan Adası. Kaş nasip olmadı daha ama mutlaka orayada dalacağım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 14:16
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Ben her gün 3 km yol yürüyorum istesemde istemesemde spor yapıyorum:)Fabrika büyük olduğu için 1 km mesafede fabrika içinde yapıyorum:))

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 14:38
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

eskiden 5 km koşucusuydum... ortalama 18 dk da koşuyordum 5 km'yi. ama bundan 15 yıl önce. şimdi 50 metreyi koşunca içimiz dışımıza çıkıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 14:54
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="Huseyin KARTAL"]Arkadaşlar çalıştığım bir çok  firma'da gördüğüm üzere bilişimcilerin bir çoğu spor yapmıyor merak ediyorum portalımız üzerinde kaç kişi spor  yapıyor veya sporculuk yapıyor şahsen kendim  hem lisanslı olarak futbolda oynadığım için acaba yapan varmı diye merak ettim... :)[/quote]

Hüseyin Kartal (1 Ocak 1982, Eğirdir, Santrafor mevkiinde forma giyen Türk futbolcu.

Kariyeri [değiştir]

Ankaragücü takımında oynarken dönemin Teknik Direktörü Şenol Güneş tarafından FIFA Konfederasyonlar Kupası Aday kadrosuna çağrılmış ve bu turnuvada 2 Kez A Milli olmuştur. Ankaragücü, Ankaraspor, Denizlispor ve Diyarbakırspor formalarını giymiştir. Diyarbakırspordan Kasımpaşaspora transfer olan futbolcu, 2009 yılında Karşıyaka-Kasımpaşa Türkcell Süper Ligine Çıkış Final karşılaşmasında Karşıyakaya gol atarak Kasımpaşasporu Süper Lige taşımıştır. Daha sonra Göztepe kulübüne transfer olan futbolcu, ilk 2.lig maçına Fethiyespor : 0 - Göztepe : 0 karşılaşmasında oyuna sonradan dahil olarak çıkmıştır.

Bu geçmiş sanamı ait hocam şu ankaragücünde oynayan kişi senmisin? yoksa isim benzerliğimi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 15:04
Serkan KURT
(@SerkanKURT)
Üye

[quote user="Sinan KAHRAMAN"][quote user="Serkan KURT"]

[/quote]

Sinan abi;

[/quote]

Daha çok Kemer-Tekirova-Adriyan-3 Adalar. Nadirende Alanya-Sıçan Adası. Kaş nasip olmadı daha ama mutlaka orayada dalacağım.

[/quote]

Sinan abi bana da dalış öğretirmisin =) Beraber dalalım =))

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 15:13
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

Fitness , Karate yapıyordum yaz başına kadar. Kışın devam edeceğim kısmetse.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 15:16
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

9 ay öncesine kadar Bodrum'dayken [ip] her gün sabah kalkınca yarım saat ve akşam da 1 saat kadar düzenli yüzüyordum. Ancak şuan Eskişehir'de malesef.

Şuan yaptığım en aktif spor Masa Tenisi. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 15:25
Huseyin KARTAL
(@huseyinkartal)
Üye

[quote user="ugur pek"]

[quote user="Huseyin KARTAL"]Arkadaşlar çalıştığım bir çok  firma'da gördüğüm üzere bilişimcilerin bir çoğu spor yapmıyor merak ediyorum portalımız üzerinde kaç kişi spor  yapıyor veya sporculuk yapıyor şahsen kendim  hem lisanslı olarak futbolda oynadığım için acaba yapan varmı diye merak ettim... :)[/quote]

Hüseyin Kartal (1 Ocak 1982, Eğirdir, Santrafor mevkiinde forma giyen Türk futbolcu.

Kariyeri [değiştir]

Ankaragücü takımında oynarken dönemin Teknik Direktörü Şenol Güneş tarafından FIFA Konfederasyonlar Kupası Aday kadrosuna çağrılmış ve bu turnuvada 2 Kez A Milli olmuştur. Ankaragücü, Ankaraspor, Denizlispor ve Diyarbakırspor formalarını giymiştir. Diyarbakırspordan Kasımpaşaspora transfer olan futbolcu, 2009 yılında Karşıyaka-Kasımpaşa Türkcell Süper Ligine Çıkış Final karşılaşmasında Karşıyakaya gol atarak Kasımpaşasporu Süper Lige taşımıştır. Daha sonra Göztepe kulübüne transfer olan futbolcu, ilk 2.lig maçına Fethiyespor : 0 - Göztepe : 0 karşılaşmasında oyuna sonradan dahil olarak çıkmıştır.

Bu geçmiş sanamı ait hocam şu ankaragücünde oynayan kişi senmisin? yoksa isim benzerliğimi?

[/quote]

Tamamen  isim benzeriliği 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 16:26
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Uzun süredir salona gidememekle beraber Aikido

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 16:32
Serkan KURT
(@SerkanKURT)
Üye

Aikido'ya yeni başladım, yüzme ve aktif olarak yürüyüş yapıyorum. Yakın da vucud geliştirmeye başlıycam fakat daha sonra bırakınca şekil bozukluğu yapmasından korkuyorum..

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 16:37
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Valla güzel olurduda ben artık İstanbuldayım. Antalyaya max. 1 haftalığına gelebiliyorum artık. Ama ilgilenirsen Kemerde arkadaşımın dalış okulu var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 19:14
ahmetkucuk
(@ahmetkucuk)
Üye

Wing Chun ogreniyorum.. =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2010 08:20
Serkan KURT
(@SerkanKURT)
Üye

[quote user="Sinan KAHRAMAN"]Valla güzel olurduda ben artık İstanbuldayım. Antalyaya max. 1 haftalığına gelebiliyorum artık. Ama ilgilenirsen Kemerde arkadaşımın dalış okulu var.

[/quote]

Çok iyi olur Sinan abi, yardımcı olursan sevinirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2010 14:50
Serdem AKSOY
(@SerdemAKSOY)
Üye

[quote user="Serkan KURT"]Aikido'ya yeni başladım, yüzme ve aktif olarak yürüyüş yapıyorum. Yakın da vucud geliştirmeye başlıycam fakat daha sonra bırakınca şekil bozukluğu yapmasından korkuyorum..[/quote]

daha önceden yaptım, bırakınca bir süre sonra vücut bozuluyor 🙁

ama aikido ya merak sardım kısmetse askerden geklince başlıcam..

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/08/2010 02:07
Sayfa 1 / 2
Paylaş: