Forum

2010 YGS Sınav Puan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

2010 YGS Sınav Puanı ve Uzaktan Eğitim Hakkında

Mehmet İzmirlioğlu
(@Mehmetizmirlioglu)
Üye

Merhaba arkadaşlar,

2010 YGS eski adı ile ÖSS 🙂 sınavından 161 puan alarak barajı 1 puan geçtim 🙂

Sizlerin arasında uzaktan eğitim bilgisayar programcılığı okuyanların olabileceğini düşünerek soru sormak istedim.

161 puan ile uzaktan eğitim bilgisayar programcılığı okuyabilirim? Meslek lisesli elektronik bölümü mezunuyum.

Okuduğum bir yazıda 1. barajın 140 olduğu ve 140 puanı geçenlerin 2 yıllık ön lisans programlarını tercih edebileceği yazıyordu. Bu hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?

Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 03/05/2010 20:03
Mehmet İzmirlioğlu
(@Mehmetizmirlioglu)
Üye

Anladım,eğitimle ilgilenmiyoruz 🙂

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 04/05/2010 04:12
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Bu tarz eğitimler için 4 ve 2 yıllıklarda taban puanı almak yeterli.Bu nedenle başvuru yapacağınız okul hangisi mesela Sakarya Üniversitesi mi?Bunların gerekli bölümleri ile ilgilenebilirsiniz.

Saygılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/05/2010 11:22
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Eğitim ile ilgileniyoruz. İlgilenmez olur muyuz..

Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi Uzaktan Eğitim Programını bitirdim. Alan dışı tercih yaptım. Sayısal'dım ve Elektrik çıkışlıydım ama EA olan Bilgi Yönetimi tercih edebildim. Puanlar çok yüksek değildi. Ama rağbet gördükçe artış var. Bu sene de puan sistemi değişince net bilgim yok. Bende şimdi 4 yıllık Uzaktan Eğitim Bilgisayar Öğretmenliği okumak istiyorum. Net bilgi sahibi olunca sizi de bu konu altından bilgilendiririm. Saygılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/05/2010 11:39
Mehmet İzmirlioğlu
(@Mehmetizmirlioglu)
Üye

Teşekkür ederim.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 08/05/2010 03:41
Paylaş: