Amazon.com'dan alış...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Amazon.com'dan alışveriş bilgi  

RSS
Erkan TİRYAKİ
(@ErkanTiRYAKi)
Üye

Merhaba Arkadaşlar amazon.com dan giyim ürünleri alacam. bazı sitelerde amazondan sadece cd ve kitap alınabiliyor deniliyor.Bu doğru mudur bilginiz varmı.Ve farklı ürün alan arkadaşlar varmı.Tşk.

Alıntı
Gönderildi : 15/03/2010 00:05
Ahmet ERŞAHAN
(@AhmetERSAHAN)
Üye

Daha önce bir defa bilgisayar için hoş bir klavye aldım ben bir sorun olmadı 10 gün içinde sipariş geldi ama elbise almadım bilmiyorum sorun çıkacağını da zannetmiyorum tavsiyem eğer alacağınız giyim ürünü çok pahalı bir şey ise bence buradan almayın olaki gelmedi farklı sitelerden alış veriş yaptığım oldu gelmeyende oldu bana o yüzden yüksek ücretli bir şey alacaksanız düşünün derim..

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/03/2010 01:57
Erkan TİRYAKİ
(@ErkanTiRYAKi)
Üye

hocam tşkler peki hangi banklar dan ücret kabul ediyor biliyormusunuz.birde farklı bir site varmı ebay dışında...

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/03/2010 00:17
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba internet üzerinden yapılan alışverişinizde kredi kartı kullanacaksanız ,banka değil kart tipi geçerlidir genelde.Master veya visa olması yeterliki zaten tüm kartla genelde böyle.Bu sayede kredi kartını global olarak her yerde geçer.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/03/2010 00:20
Erkan TİRYAKİ
(@ErkanTiRYAKi)
Üye

tşkler

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/03/2010 00:53
Ahmet ERŞAHAN
(@AhmetERSAHAN)
Üye

Bilinmeyen sitelerden alış veriş yapma popüler sitelerden al sanal ortam tehlikelerle dolu biliyorsun çok dikkatli ol

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/03/2010 00:57
Paylaş: