Bu Nitelikdeki Biri...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bu Nitelikdeki Birinin Maaşı  

Anonim

arkadaşlar   bilişim sektöründe CCNA CCNP   sertifikası sahibi olan birini tecrübesiz de olsa alabileeği maaş ne kadar dır.

ilk önce ccnp tamamlayıp network firmasında işe başlamaı hedefliyorum ardından voice ve security alanlarında da uzman olmak istiyorum.

ayrıca   CCNA CCNP CCVP ve CCSP sahip birisi ne kadar maaş alabilir yani   yükselebileceği düzey ne kadar olabilir. fkirlerinizi bekliyoum bu konulard atecrübeli olan arkadaşlar varsa...

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 21/04/2008 15:36
Korhan Köseoğlu
(@korhankoseoglu)
Üye

merhabalar.

konu yanlış yerde. direk insan kaynaklarının altına açman daha mantıklı olur.

ortalıkda genel bi rakam yok. sanırım şirkete ve ya kuruma göre değişiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/04/2008 15:42
Murat GUCLU
(@muratguclu)
Üye

Merhaba,

Maaş kavramı göreceli bir kavram. Ne tutturusan. CCNA oldun sanırım. Tavsiyem bir işe girip saha tecrübesi edinmendir. CCNP yi tamamlanı beklemene gerek yok.  Tecrübe ettikçe piyasanı yükseltirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/04/2008 15:56
Birol AYDOĞAN
(@birolaydugan)
Üye

Kurumlar ve Duruma göre ortalama 1000 ile 5000 YTL arasında degismektedir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/04/2008 16:41
 Anonim

konuyu burda açmamınn nedeni dağınıklıkmolmaması içinde ben taşıyamaıyorum moderator arkadaşlar taşıyabiliröisterlerse. benim demek istediğimşuydu elbette maaş knusu görecei hatta bizim ülkemizde kimseye hak ettiğini vermiyorlar. adama sen bu işi bilmiyorsun diyorlar az maaş vermek için. yarın CCNA eğitimine başlıyorum ccnp yi bitirsen diğer eğitimlerime devame debilmem için yani ccvp ve ccsp ye ne kadar maaşla işe girebilrim. şimdiden tşkler...

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 22/04/2008 00:27
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Merhabalar,

Konu sosyale taşınmıştır zaten.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/04/2008 00:49
Paylaş: