Bildirimler
Hepsini Temizle

Çözüm Park İZMİR  

Sayfa 2 / 2
  RSS
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Çözüm Park ın kurucu üyeleri ve yöneticilerinden böyle destek görmek gerçekten beni çok mutlu etti.

Umarım izmir de öncelikle çözüm park izmir grubu olarak toplanıp neler yapabilecegimizi ele alıp gerekli sponsor çalışmaları yerine getirerek Çözüm park ın degerli eğitimcilerini de izmir de görme şansına sahip olacagız insallah..

İzmir deki arkadaşlar konuya yazarken, bir görüşme yapacak olursak hangi gün saat kaç gibi yapalım gibi bişiler de yazarsa bu konuda da ön bilgi sahibi olalım.

Aslında çözüm park kurucularının eşlik edecekleri bir bir toplantı ile izmir grubu toplansın isterim, varmı yakın zamanda izmir e gelecek çözüm park kurucularından??

Bize eşlik etsin ilk toplantımızda...

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/12/2009 13:01
Semih Bahar
(@SemihBahar)
Üye

İzmir'in bilişim dünyasında geride kaldığı bu günlerde, bu soruna çözüm üretmek için elimden geleni yapmaya hazırım.Oluşturulacak olan her türlü organizasyona tam destek olarak buradayım!...

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/12/2009 20:48
Korhan Köseoğlu
(@korhankoseoglu)
Üye

Bu doğrultuda, 19 Aralık 2009 Cumartesi günü saat 15:00'de uygun bir mekanda görüşmeyi öneriyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/12/2009 22:19
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

benim için uygundur ancak cumartesi çalışan arkadaşlar olabilir, belki pazar daha uygun olur bilemiyorum.. :S

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2009 02:55
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Tecrübeli Üye

Güzel Arkadaşlar Şubat'ta izmirde olacağım denk gelirmiyim bilmem ama 🙂     orda olursam katılırım;)

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2009 15:52
Hikmet SOYDAM
(@HikmetSOYDAM)
Üye

Bende İzmir'de yapılacak olan etkinliklere katılmaya çalışırım, bir görev verilirse de elimden geldiğince yerine getirebilirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2009 16:08
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

[quote user="Uğur DAŞDEMİR"]Güzel Arkadaşlar Şubat'ta izmirde olacağım denk gelirmiyim bilmem ama 🙂     orda olursam katılırım;)
[/quote]

Tam olarak gelecek olduğunuz tarihi ve müsait olacak olduğunuz zamanı belirtebilirseniz sizinde katılabileceğiniz bir organizasyon gerçekleştirmeyi çok isterim. özelden de belirtebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/12/2009 18:12
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

[quote user="Hikmet SOYDAM"]

Bende İzmir'de yapılacak olan etkinliklere katılmaya çalışırım, bir görev verilirse de elimden geldiğince yerine getirebilirim.

[/quote]

göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler Hikmet bey, yapacak olduğumuz toplantıya katılabilmeniz yeterli olacaktır.

toplantıda neler yapabileceğimiz ile ilgili alışverişinde bulunacagız..

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/12/2009 18:15
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

Merhabalar

Umarım yakın zamanda herkes birbiri ile tanışır ve güzel projeler ortaya çıkar.Ben de 12-13 Aralık da İzmir Foça da kardeşimi komando eğitim birliğine teslim etmeye gideceğim.Güzel şehrimiz İzmir e ilk gidişim olacağından bir hayli heyecanlıyım. [8-|]

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/12/2009 18:22
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

[quote user="Sercan Çokyeğit"]

Merhabalar

Umarım yakın zamanda herkes birbiri ile tanışır ve güzel projeler ortaya çıkar.Ben de 12-13 Aralık da İzmir Foça da kardeşimi komando eğitim birliğine teslim etmeye gideceğim.Güzel şehrimiz İzmir e ilk gidişim olacağından bir hayli heyecanlıyım. [8-|]

[/quote]

Güzel izmir e gelecek olmana çok sevindim ama kardeşine çok üzüldüm, çok agır egitimi foça nın 🙁

Bizde 12-13 aralıkta görüşmeyi düşünüyoruz, istersen katılabilirsin sende..

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/12/2009 18:35
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

Makina Mühendisi adamı dağlara gönderirsek neyse konu sapmasın .

ok dir siz gerekli bilgileri yazın yer mekan saat gibi şartlar uygun olursa kesin katılırım...

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/12/2009 19:07
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Yeniden merhaba arkadaşlar,

daha önceki girişimlerimde yeterli sayı olmadığı için toplanmaktan vaz geçmiştik ancak yeni bir karala az kişide olsak bu hafta sonu toplanmaya karar verdik.

Şimdilik, 5-6 kişilik bir katılım kesin gibi, buna eklenenler olabilir..

Cuma Cumartesi veya Pazar günlerinden her hangi birisinde akşam saatlerinde toplanmayı düşünüyoruz.

Şu anki sayıya göre en fazla katılım bornova dan, ve bornovada toplanalım diyoruz ancak diğer katılımcıların katıldıkları yere göre yer değişebilir.

Bu akşam yer gün ve saati netleştirebilirsek herkezin katılım durumuda netleşir.

Umarım katılımlar artar..

iyi günler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2010 12:55
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="kAyhAn89"]

Yeniden merhaba arkadaşlar,

daha önceki girişimlerimde yeterli sayı olmadığı için toplanmaktan vaz geçmiştik ancak yeni bir karala az kişide olsak bu hafta sonu toplanmaya karar verdik.

Şimdilik, 5-6 kişilik bir katılım kesin gibi, buna eklenenler olabilir..

Cuma Cumartesi veya Pazar günlerinden her hangi birisinde akşam saatlerinde toplanmayı düşünüyoruz.

Şu anki sayıya göre en fazla katılım bornova dan, ve bornovada toplanalım diyoruz ancak diğer katılımcıların katıldıkları yere göre yer değişebilir.

Bu akşam yer gün ve saati netleştirebilirsek herkezin katılım durumuda netleşir.

Umarım katılımlar artar..

iyi günler.

[/quote]

Hadi hayırlısı gelişmeleri bekliyoruz [Y]

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2010 15:08
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Büyük bir terslik olmaz ise bu hafta sonu 2 kişide olsa 20 kişide olsa toplanmakta kararlıyım.

insallah katılım fazla olur, daha anlamlı ve çözüm parka yakışan bir toplantı olur..

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2010 16:36
Sayfa 2 / 2
Paylaş: