Ortak Arıyorum...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ortak Arıyorum...  

RSS
mustafabeyaz
(@mustafabeyaz)
Üye

Sn. Arkadaşlar,

Bilişim firması kurmayı düşünüyorum ve bu nedenledir ki ortak aramaktayım. İlgilenen arkadaşların "PM" vasıtasıyla iletişime geçmelerini beklemekteyim. Aciliyet derecesi: Yüksek!

Bilgilerinize, Mustafa Mücahid Beyaz

Alıntı
Gönderildi : 08/10/2009 16:47
Omer KARADENIZ
(@OmerKARADENIZ)
Üye

Merhaba Mustafa Bey,

Kurmak istediğiniz firmanın içeriği, hangi alanlara düşündüğü, pörtfoy durumu, maddi olarak ortağınızdan beklentiler vb. konular dan kabaca bahsederseniz belkide bu konuyla daha yakından ilgilenecek kişiler bulunabilir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 17:35
Murat AYDIN
(@murataydin)
Üye

Tabii ki En önemlisi Hangi şehirde iş yapacağınızı belirtmelisiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 17:36
mustafabeyaz
(@mustafabeyaz)
Üye

Tekrardan merhaba arkadaşlar,

Kurmayı düşündüğüm firma Bilişim (Donanım,Sistem,Network,Outsource,Hosting vb.) sektöründe faaliyet göstermekte olacak ve İstanbul ili içerisinde hayırlısı ile kurulacaktır. Şu aşamada maddi boyutu yüzyüze konuşmak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Portföy kısmına gelince aktif olarak destek verdiğim yada satış yaptığım bir firma yok fakat zamanla olacağına inanmaktayım.

Ortakta aranan nitelikler; Üniversite mezunu, bilişim sektöründe kariyer sahibi olması ve güvenilir bir kişiliğe sahip olması en önemli faktörler arasında yer alıyor. Sermaye gücünün de olması gerekli. (Bir üst satırda Üniversite mezunu ve kariyer sahibi olması niteliğini şöyle özetlemek isterim. Birçok arkadaşımız ortaklık kavramı içerisinde yer alırken ben sadece sermaye koyarım diyor ve çekiliyor halbuki olay iş boyutuna gelince olayın rengi değişiyor ve sıkıntılara cereyan ediyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2009 22:56
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

Mevcut şuan ki ekonomik durumlar içinde yeni bir firma kurmaya cesaret etmek çok zor olacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/10/2009 00:32
mustafabeyaz
(@mustafabeyaz)
Üye

Serkan Bey,

O cesaret adımını atmadığımız sürede bir sonraki aşamayı göremiyoruz ve ben şansımı denemekten yanayım. Uyarınız için teşekkür ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/10/2009 15:14
Muammer KOSEOGLU
(@MuammerKOSEOGLU)
Üye

Cesur olup risk alınmadan birşeyleri ileri götürmek ve başarmak zor bence.

Umarım başarırsınız Mustafa bey.

Hayırlı kazançlar...

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/10/2009 15:52
mustafabeyaz
(@mustafabeyaz)
Üye

Muammer bey, görüşünüzün benimle aynı platforma olduğuna sevindim. Risk analizi yaptıktan sonra kaldırabilecek derecede risk almak önemli,

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/10/2009 17:42
 Anonim

Hayırlısı olsun.Ticaret gerçekten cesaret işi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/10/2009 13:52
Paylaş: