Anasayfa » Forum

Forumlardaki sorunl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Forumlardaki sorunlar neden hep yarım kalmış...

Serdar EREN
(@SerdarEREN)
Üye

Herkese slm,

Bir kaç gün önce Windows server forumuna en sondan itibaren tek tek okumaya başladım ve gördüm ki bir çok yerde sorunlar

hep yarım kalmış. Merak ettim acaba bu sorunlar çözülemedi mi? Yoksa özelden bir şekilde çözüme ulaşıldı mı? 

Çözüme ulaşıldıysa bir dip not olarak nasıl çözüldüğü belirtilmesi gerekiyor bence.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 11/08/2009 05:49
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Günaydın Serdar Bey;

Evet bu konuda haklısınız. Ama genelde şu şekilde oluyor; bir arkadaşımız sorun bildiriyor bizlerde elimizden geldiğince çözüm üretmeye çalışıyoruz. Ama sorun çözüldüğünde yada sunduğumuz çözümler işe yaramadığında arkadaşımız bir geriş dönüş yapmıyor. Birinci seçenek bu. İkinci seçenek ise cevap yazan arkadaşımızın aklına başka bir çözüm gelmiyordur ve postu okuyan arkadaşlarımızında aklına yazılanlar dışında bir şey gelmiyordur. Sorun çözüldüğünde yine postu açan arkadaşımız çözümü bizimle paylaşmıyordur. Üçüncü seçenekte aynı konu daha önce forumda işlenmiştir ve bizler aynı şeyi yazmak istememiş olabiliriz.

İlginize çok teşekkür ederiz. Zaman bulundukça postlar tekrar elden geçirilecektir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/08/2009 11:14
Serdar EREN
(@SerdarEREN)
Üye

Sinan Bey hocalarımızın çabalarına söylenecek bir şey yok . Fakat gerçekten önemli sorunlar tartışılmış ve yarım kalmış . Sorunu çözen arkadaş pratik bir yol bulmuş olabilir. Bu sorun hakkında sizin bir çözümünüz olabilir mi?

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 14/08/2009 03:38
Paylaş: