Anasayfa » Forum

Dell Konu başlığı  

RSS
Adem KARAMEŞE
(@AdemKARAMESE)
Üye

Merhaba Çözüm Park,

Ben Dell çalışanıyım ve sizlerden ricam Donanım forumu altında Dell grubu oluşturabilir misiniz acaba?.Dell Sosyal Medya ve Topluluklar Türkiye Sorumlusu olarak çalışmaktayım ve Forumunuzda Dell müşterilerinin soru ve sorunlarına yardımcı olmaya hazırım. 

Yardımlarınız için teşekkürler

Saygılarımla

Adem KARAMEŞE

Social Media & Community
Professional Turkey

Enterprise Engineer

Dell | Social Media & Community EMEA eKS

Dell Enterprise Türkiye Dell Facebook Türkiye Dell
TechCenter Enterprise Turkey

TECH DIRECT

Alıntı
Gönderildi : 20/08/2014 21:41
Eser SOLMAZ
(@esersolmaz)
Kıdemli Üye Yönetici

Adem Bey Merhaba,

eser.solmaz at cozumpark.com mail adresinden bana ulaşabilirseniz size yardımcı olmak isteriz.

İyi günler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2014 16:55
Sami Özdemir
(@SamiOzdemir)
Üye

Aynen Hp Ve diğer Markalar varken neden dell olmasın 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 02:10
Adem KARAMEŞE
(@AdemKARAMESE)
Üye

Merhaba Eser bey,

Emaili gönderdim. Tatilde olduğum için yeni cevap yazma fırsatım oldu 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 18:15
Adem KARAMEŞE
(@AdemKARAMESE)
Üye

[quote user="Mahmut Sami Özdemir"]Aynen Hp Ve diğer Markalar varken neden dell olmasın :)[/quote]

Teşekkürler Sami bey 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 18:16
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Mahmut Sami Özdemir"]Aynen Hp Ve diğer Markalar varken neden dell olmasın :)[/quote]

Bölümü açmak sorun değil ki, iş o bölüme sahip çıkıp destekleyecek birini bulmak. Yoksa her ürüne bir bölüm açarsınız explorer da aşağıya doğru çarşaf gibi bir liste çıkar mouse la in in bitmez. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 19:11
Adem KARAMEŞE
(@AdemKARAMESE)
Üye

Uğur bey selam,

Ben Forumu takip ediyorum. Özellikle Enterprise(Server,Network,Storage) tarafında Mühendislik yaptığım için bölümün açılmasını talep ettim ki forum kullanıcılarının ve ürün sahiplerinin soru ve sorunlarını takip edip sonuca ulaştırabileyim. Forumunuzu Yönetim tarafına bildirimde bulundum ve sakınca olmadan buradan da destek verebileceğimiz onayını aldım. Amaç sayfa kirliliği yapmak değildir.

Bilgilerinize 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 19:32
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Üye Forum Yöneticisi

Sayfa kirliliği olarak bahsetmedim zaten. Yeterli arz ve talep olursa elbetteki bölüm açılır, yönetimdeki arkadaşlarda bunu değerlendirir. Tamam siz destek veriyorsunuz ama çok da talep gelmezse bölüm açmanın bir anlamı olmaz. Mantıklı olan sürece bakıp ona göre değerlendirmektir. Bu size özel değil tüm üretici firmalar için yazdım. Forum kısmı çok da kolay olan bir bölüm değil 10 - 15 dakikada cevap alamadığında küsüp, kızıp giden üyeler var. Bir postunuz da tatildeydim yazmışsınız bölüm açıldığında pekde tatil durumunuz olmayacaktır. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 19:57
Abdullah Ömer TEMEL
(@AbdullahOmerTEMEL)
Üye

Uğur bey bu konu başlığı hakkında yanlış bir düşüncedesiniz diyebilirim.Sonuçta Adem bey dell firmasından bir yetkili ve burda ücretsiz bir kamuya açık bir bilgi paylaşımından yardımcı olmak istemiş.Bence takdir edilmesi gereken bir davranış ki diğer storage ve server üretici firmalarından tek bir yetkili var mı ? varsada ben görmedim.Eğer sitede aktifler ise lütfen beni affetsinler.Eğer geç cevap verdiniz diye küsüp giden arkadaşlar varsa bu onların sorunudur diye dşünüyorum ki başta da belirttim kamuya açık herhangibir ücret talep etmeden yardım amaçlayan bir sitede sanki para vermişcesine ilgi alaka beklemek bence haksızlıktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 20:36
Adem KARAMEŞE
(@AdemKARAMESE)
Üye

Abdullah Ömer bey,

İlgi ve bildiriminiz için teşekkür ederim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 20:50
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Üye Forum Yöneticisi

[quote user="aomertemel"]Uğur bey bu konu başlığı hakkında yanlış bir düşüncedesiniz diyebilirim.Sonuçta Adem bey dell firmasından bir yetkili ve burda ücretsiz bir kamuya açık bir bilgi paylaşımından yardımcı olmak istemiş.Bence takdir edilmesi gereken bir davranış ki diğer storage ve server üretici firmalarından tek bir yetkili var mı ? varsada ben görmedim.Eğer sitede aktifler ise lütfen beni affetsinler.Eğer geç cevap verdiniz diye küsüp giden arkadaşlar varsa bu onların sorunudur diye dşünüyorum ki başta da belirttim kamuya açık herhangibir ücret talep etmeden yardım amaçlayan bir sitede sanki para vermişcesine ilgi alaka beklemek bence haksızlıktır.[/quote]

Konu başlığı açılmasın diye birşey yazmadım zaten. Açıldığında olabilecekleri söyledim, konu başlığı açılmasını talep ettiğinizde bir takım sorumlulukları da olacaktır.  Adem Bey isteğini iletmiş yönetimde değerlendiriyordur.  Konuyu uzatmanın çok da gereği yok. Bilgilendirme için yazılmış şeyleri başka yere çekmek gerekmez. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2014 20:59
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol