Anasayfa » Forum

bu forum çok farklı  

RSS
veli montana
(@velimontana)
Üye

öncelikle girişte isim yazmak saçma onun yerine mail yazsak gözüken isim olsa çok daha iyi olurdu ondan sonra açtıgım konuları mesajları gösteren paneli göremedim, ve her girdiğim mesajda sadece mesajı gösteriyor tam konuyu göster diyince konuyu gösteriyor buna ne gerek var bence vbulletin çok daha iyi ne gerek var böyle özele olmamış yani mesela piyasadaki en beğendiğim script donanımhaber forum bir kere iyi düşünülüp yapılmış bu forum hadi forum yapalım denmiş yapılmış kolaylık yok yani

Alıntı
Gönderildi : 15/08/2014 20:47
Emrah YILMAZ
(@EmrahYILMAZ)
Üye

2008'en beri devamlı ziyaret ederim. Çok şey öğrenmişimdir, elimden geldiği kadarıyla başkalarına öğretmeye çalışmışımdır. İnsanlar sorunlarını çözünce sadece teşekkür eder ve karşıdaki de başka bir şey istemez.

Bunun yanında, küçük ayrıntılar ne kadar önemli olabilir ki?!

" Bu forum hadi birilerine yardımcı olalım denmiş yapılmış bir forum, emek var yani. "

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/08/2014 21:09
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Üye Forum Yöneticisi

ben her konuyu butunu ile görebiliyorum bence profil ayarlarındaki secenekleri kontrol edin derim

ayrıca cozumpark.com adresinden forum linkine girdiginizde sag tarafta cevapladığınız notları , cevaplanmamış notları ve populer notları gorebilirsiniz 

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/08/2014 21:18
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Üye

işte o yüzden DH kurumsal değil. Mühim olan işlevi değildir her zaman içerik dururken. Burası gayet yerinde, kurumsal ve kararında içerik sunuyor opsiyonları da yeterli geliyor insanlara. Daha iyisi olamaz mı olur ancak zaman, para kaybıyla güvenlik ise en önemlisi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/08/2014 00:15
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Buradaki herkes bir şekilde kurumsal bir firmada çalışan insanlar yada gerçekten birşeyler öğrenmek isteyen genç kardeşlerimiz oluyor ve tamamen kurumsal bir havada yıllardır başarı ile, emek ile ilerliyor. Ad soyad ile kayıt olma vs bazı kurallar da bunun gereği. Ancak 6 yıldır buradayım ve daha bulamadığım yada teknik sorun yaşadığım olmadı. Amaç iş görmesi ise ki o, işini gayet başarılı yapıyor sitenin altyapısı. Tabiki eksikleri olabilir ancak elmayla patatesi kıyaslamak da doğru olmaz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/08/2014 11:25
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Üye Forum Yöneticisi

Hadi forum yapalım diye açılsaydı 6 senedir bu kadar popüler ve aktif olmazdı. Elbette 6 senede bu kadar büyüyünce bazı eksikleri çıkacaktır fakat bunlarda diğer siteleri (tv.cozumpark.com sozluk.cozumpark.com Çözümpark mail gurubu, Çözümpark Banka mail gurubu vs.) yardımıyla çözülmeye çalışılıyor. Çözümpark ın alt yapısı için de çalışmalar var fakat ciddi emek ve maliyet istiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/08/2014 14:04
veli montana
(@velimontana)
Üye

teşekkürler yorumlar için, forum yararlı ama kullanışsız yani zamanla illaki öğrenilir ama smf vbulletin gibi scriptler 5 günse bu forum 15 günde öğrenilir yalnız içerik sağlamdır o konuda birşey diyemem zaten 2010 da bilgi işlem kursunda hoca önermişti sınıfa o zaman üye olmuştum, yalnız pek birşey bilmiyorum ufak tefek bilgiler var bende.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2014 04:28
Mustafa TAŞCI
(@mustafatasci)
Üye Forum Yöneticisi

Merhaba, 

Forum kullanışsız kısmına katılmıyorum, bazı eksiklikler var bunu forum olarak zaten kabul edilmiş ve üzerinde çalışılıyor. Kaldı ki en büyük bilişim sitesinden bahsediyorsunuz, burada ki bilgi kalitesini burada ki yardımcı olmaya çalışan insanlara baktığınızda muadili söz konusu bile olamaz.

Konu hakkında bilgi sahibi olanlar için forum siteleri vs. çok rahat öğrenebilinecek bir portaldan bahsediyorsunuz.

Kaldı ki bilgiye ihtiyacınız var ise oraya ulaşırken çektiğiniz zorluk ise sonuca ulaşırken sizi yormaz...

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2014 14:51
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol