Anasayfa » Forum

Bildirimler

Üyelik Kapatma  

RSS
ByGRaND
(@ByGRaND)
Üye

Merhaba Sitede Üyelik sonlandırcak bir sekme göremedim(Hesap Dondurma Vs.). Görememem Normal Mi? Yoksa Ben mi Bulamadım.

Teşekkürler.

Alıntı
Gönderildi : 17/02/2011 14:01
CozumPark
(@cozumpark)
Kıdemli Üye

normaldir.

@cozumpark.com">info@cozumpark.com adresine mail atarsanız arkadaşlar ilgilenirler...

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/02/2011 16:32
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

böyle bir sitede herkes üyelik açmak için yarışırken, sizin hesap kapatma nedeniniz nedir? özel değilse paylaşırmısınız?

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/02/2011 22:28
ByGRaND
(@ByGRaND)
Üye

Sebebini Çözümparkın online desteğine kadar heryerden paylaştım @cozumpark.com">info@cozumpark.com adresine mailde attım fakat pek bi geri döüşü olmadı. Sebebine gelince
gizli mail ayarlarındaki mail adresimi değiştirmek istiyorum çnkü özel bir sebepten dolayı o mail adresimi kapatacagım.
ve çözümparkın bildirim mesajları duyuruları Vs. bilgilendirmelerini benim şuan aktif adresime gelmesini istiyorum ve bunu değiştirmem için belli bir ayar yok.
Yani tekrar açma kayıdıyla kapatmak istiyorum. Kapatıp yeni adresimle kayıt olmak için.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 01:49
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

İlgili arkadaşıma konuyu ilettim, en kısa zamanda ilgilenecektir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 13:55
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba Fırat, info ya mail atmana rağmen dönen olmadı mı ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 14:39
ByGRaND
(@ByGRaND)
Üye

Merhaba ;
Öncelikle Site İçi Tüm eğitmenlerime ve ilgili Kişilere ilgilerinden Dolayı Teşekkür ederim.
Dönüşü olmadı açıkçası Hakan Hocam.İlk Durumumdada sebebini belirttiğim gibi .benim gizlilik ayarlarında eski mail adresim kayıtlı ve ben şuan yönlendirmiş oldugum için bildirimlerinizi alıyorum. Hotmail hesabımdaki (Gizli mail ) deki adresimi kapatacağım için bu durumda hesabımı kapatmam gerekecek. Forum Kurallarını okudugumda 12 saat içerisinde geri döüşü yapılması gerekir diye biliyorum.
Eğer sizin içinde Bir sakıncası yoksa Bu durumu çözmemiz mümkünmüdür sayın yetkililerim.
Yani Benim amacım Siteden çıkmak değil. Adresimi değiştiremediğim için Daha doğrusu ayar değiştiremediğim için kapatıp yeni adresimle açacağım.

Teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 15:01
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Fırat tekrar merhaba, ben seni tanıdığım için zaten böyle bir şey düşünmedim ama kontrol ettim şimdi info' yu ( normalde arkadaşlar bu maile bakıyor ve gerekli aksiyonu alıyorlar, ayrıca mailler banada düşüyor) ancak senden gelen bir mail yok , bundan sebep olsa gerek kimse sana yardımcı olmadı. 12 saat konusu ise sadece online destek için geçerli ve sanırım sen online destekteki arkadaştan rica ettin ki o da info daki arkadaşlara söylemeyi unutmuş olabilir.

Özetle sen mail adresi olarak ne istiyorsan info ya mail at arkadaşlar yardımcı olur.

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 15:28
ByGRaND
(@ByGRaND)
Üye

İlginiz İçin Teşekkür Ederim Hocam.Şimdi tekrar info ya mail atıyorum.
Kafa Karıştırdıysam şimdidende özür dilerim.

İyi Çalışmalar Diliyorumm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 19:58
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Estf. özürlük bir durum yok 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 21:53
Paylaş: