Bildirimler
Hepsini Temizle

Anında cevap için öneri.  

RSS
kral2003
(@kral2003)
Üye

Merhaba çözümpark ailesi sorunlarımızı daha hızlı ve anında cevaplandırmak adına bir önerim olacak.geçenlerde chip.com.tr de gezinirken google chrome için çok güzel bir eklenti buldum.Eklentimizin görevi şu;

Eklentiyi kullanan kişiler girdiği sitede dolaşan diğer kişilerle online olarak görüşebiliyor ve çok hoşuma gitti biz çözümpark ailesi olarak bu eklentiyi kullanırsak sorunlarımıza daha hızlı çözüm bulacağımızı düşündüm.

Gerekli olanlar ise ;

1.Google Chrome Web Tarayıcı 

2.Talkita chrome eklentisi şu adresten indirebilirsiniz  http://talkita.com/

Not : Eklentiyi facebook hesabımızla bağlamamız gerekmektedir. 

Not: Online destek bölümümüz var ama daha fazla kaynaşmak ve ufak sorunlara cvp bulmak için kullanılabilir.Sadece bir öneri. 

Saygılar. 

Alıntı
Gönderildi : 26/12/2010 21:13
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Tolga Bey dediğiniz konu daha önce Çözümpark üzerinde denendi ve bazı sebeplerden dolayı iptal edildi. Müsait olan kişiler portal üzerinden zaten anında cevap yazıyorlar takdir edersenizki birçoğumuz firmalarda çalıştığımız için herzaman cevap vermeye imkan bulunamayabiliyor. Ayrıca  online görüşmelerde sorunlar ve cevaplar görüşen 2 kişi arasında olacağından diğer kullanıcılar bunlardan faydalanamazlar. Aynı sorunlar birden çok kez konuşulur ve unutulur. Yazılı kaynak yerini sözlü problem çözmeye bırakır. Online desteğin bile ilk şartı portalda konunun açılmış ve 12 saat içerisinde cevap yazılmamış olmasıdır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/12/2010 22:30
Farhad KARIMOV
(@farhadkarimov)
Üye

Ben de Uğur beye katılıyorum.Düşünüyorum ki, eğer online konuşma olursa (chat diyelim) bu zaman forumun mahiyyeti de iter.Ayrıca yukarıda söylenildiyi gibi konu iki kişi arasında kalır.Oysa sorun forumda yazılırsa, bu sorunun çözümünden bir çok kişi yararlana bilir.Ayrıca bir soruna bir değil de, bir çok bilgili insanların fikir bildirmesi de kolay olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/12/2010 14:49
kral2003
(@kral2003)
Üye

[quote user="Ugur BURMA"]

Tolga Bey dediğiniz konu daha önce Çözümpark üzerinde denendi ve bazı sebeplerden dolayı iptal edildi. Müsait olan kişiler portal üzerinden zaten anında cevap yazıyorlar takdir edersenizki birçoğumuz firmalarda çalıştığımız için herzaman cevap vermeye imkan bulunamayabiliyor. Ayrıca  online görüşmelerde sorunlar ve cevaplar görüşen 2 kişi arasında olacağından diğer kullanıcılar bunlardan faydalanamazlar. Aynı sorunlar birden çok kez konuşulur ve unutulur. Yazılı kaynak yerini sözlü problem çözmeye bırakır. Online desteğin bile ilk şartı portalda konunun açılmış ve 12 saat içerisinde cevap yazılmamış olmasıdır.

[/quote]

Dediğinize bende katılıyorum Uğur Bey sadece bir öneri idi yani şöyle bi örnek verelim biz buna ben bir konu açtım sizin veya herhangi bir üyenin bundan haberi yok benim işim acil hani talkita'da size diyebilirim ki arkadaşlar şu konuya göz atarmısınız? Bunu düşünerek önerimi yapmıştım.Bide şöyle düşünürsek zaten açtığımız konuya en geç 2-3 saat arasında cvp geliyor chat kullanmaya gerek yok. 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/12/2010 23:36
Paylaş: