Anasayfa » Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Makeleler için sayfa numarası olabilirmi ?

Onur KAYNAR
(@OnurKAYNAR)
Üye

Merhabalar

Sorun degil ama bence olması gerek diye dusunuyorum ornegin server makalelerine bakarken acılan sayfanın toplam safyalar içinde nerede oldugunu goremiyoruz buda daha once okudugumuz makeleye gitmek için illa asagıdan sonraki sayfaya basmamız lazım ben 10. sayfaya gitmek istedigim zaman 10 defa ileri demek zorunda kalıyorum bazen makelenin kacıncı sayfada hatta hangi sırada oldugunu biliyorum ama o sayfaya gitmek cok zaman alıyor acaba sayfalara gidebilecegimiz numaralar olabilirmi yoksa suanki sistem ona musade etmiyormu cunku ileride eski konulara gitmek cok daha fazla zaman alıcak.Tskler

SAYGILARLA

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 27/11/2010 00:15
Rafet S. AYATA
(@rafets-ayata)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Sayfalama işlemi otomatik olarak yapılmaktadır. Yeni yayınlanan makaleler ilk sayfada sonrakiler diğer sayfalarda olarak ötelenmektedir. Bu nedenle bu isteğinizi ne yazik ki mevcut sistemde yapamıyoruz.

Fakat alternatif olması açısından size iki öneride bulunabilirim. Bunlardan birincisi tüm makalelerin listesi sitemizden yayınlanmıştı. Bunu indirip excel tablosu olarak kullanabileceğiniz gibi .... RSS gibi bir özelliği olan sitenin RSS'inden de faydalanabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/11/2010 03:54
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Ayrıca yakın bir dönemde sitemiz tamamen yenilenecektir. Bu sayede makaleler bölümü tamamen yeniden tasarlanacak ve aradığınız herşeyi daha kolay bulabileceksiniz. Biz dahi bundan 3 sene önce 40.000 üye ve 1500 makaleyi düşünemiyorduk bu nedenle çok hızlı bir şekilde büyüdük ve alt yapı biraz geride kaldı şimdi sırada bunu değiştirmek var.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/11/2010 04:01
Onur KAYNAR
(@OnurKAYNAR)
Üye

Tskler cevaplar için

SAYGILARLA

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 28/11/2010 14:49
Paylaş: