Bildirimler
Hepsini Temizle

site düzenlenmesi hk.  

RSS
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

Hocalarım merhabalar;

Sitede bir yeniden yapılanmaya gidileceğini yeni bir yüz yapılacağını belirtmiştiniz hangi aşamada acaba bu konu ?,

Birde asıl değinmek istediğim konu, makale ve videolar hafta hafta olduğundan atıyorum; active directory ile ilgili makale serisi var 1-2-3 diye gidiyor ama bu sitede alt alta değilde bir tanesi başka sayfada bir taneside başka sayfada  buda bana göre çekiciliğini kaybedip kafa karışıklığına yol açıyor; Bildiğim kadarıyla bu hafta hafta  makale ve videoların yayınlandığı için bu nedenle;

bir diğer konuda  makale ve video ların konu başlıklarının seçimi mesela sanallaştırma konu başlığı altında vmvare var hyperv si var citrixi vs var bunlar hep iç içe  veya windows server deyip bunun 2000 var 2003 var 2008 var bunlarda iç içe  bunları alt başlıklar ekleyip ayırmak  gibi bir düşünce varmıdır?

Bunlar benim Naçizane görüşlerim

Tabiki  verdiğiniz emek karşısında herzaman saygıyla eğiliyorum 🙂

saygılar

Alıntı
Gönderildi : 18/08/2010 19:57
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba Uğur ;

Bu sorunların bizde farkındayız ancak kullandığımız alt yapının altından kalkacak bir yazılım firması bulamadığımız için bu vb gelişimleri şu an için gerçekleştiremiyoruz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 02:07
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

Merhaba Hakan hocam teşekkürler bilgilendirme için; meraktan sordum açıkcası 🙂

Diğer bir  konuda  iftar vs planlaması varmı hocam bu aralar 🙂

Syg

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 02:33
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

3. Geleneksel ÇözümPark iftarını 27 Ağustos Cuma günü yapıyoruz ama yönetim ile . Malum 35.000 üye olunca üyelere iftar vermek için devlet gibi bütçe lazım .

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 17:38
Burak İstanbullu
(@Burakistanbullu)
Üye

Hakan hocam biz kendimiz karşılasak bu maliyeti gelmek isteyen üyeler olarak olmaz mı 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 18:30
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="Hakan UZUNER"]3. Geleneksel ÇözümPark iftarını 27 Ağustos Cuma günü yapıyoruz ama yönetim ile . Malum 35.000 üye olunca üyelere iftar vermek için devlet gibi bütçe lazım .
[/quote]

Çok haklısınz hakan hocam katılıyorum [:D]

Burak arkdaşın dediği gibi olur ama onunda planlaması yapılması vs uzunca iş ; pek mantıklı olmaz öyle

Biz merakla yemek fotolarını bekliyoruz diyelim hocam ozaman 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 19:34
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Burak ISTANBULLU"]Hakan hocam biz kendimiz karşılasak bu maliyeti gelmek isteyen üyeler olarak olmaz mı 🙂 [/quote]

Burak bu işler zor olur ; rezervasyon yaparsın , herkes geleceğim der o gün yarısı gelmez olan bize olur. Paraları önceden toplasan o ayrı bir dert, hesap numarası ver vs vs.. en güzeli sponsor bulursan belirli sayısaki üye ile yapmak onun dışında zor olur bunlar. Ama seneye için güzel bir organizasyon yapabiliriz 50 üyemiz ile ücretini çözümpark karşılayacak şekilde.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 20:29
Paylaş: