Bildirimler
Hepsini Temizle

Bilgi maillerinin gelmesini istemiyorum.  

RSS
 Anonim

merhaba, sitedeki bilgi maillerinin gelmesini istemiyorum.  siteyi kendim takip ederek kullanmak sitiyorum. üyelik ayarlarında böyle bir seçenek göremedim. maili gerkesiz olarak sectiğim halde yine geliyor aynı  ve benzer bilgi malleri yardımcı olurmusunuz..

Alıntı
Gönderildi : 16/10/2009 20:52
Serkan UZUNER
(@serkanuzuner)
Saygın Üye

Merhaba

bildirim seceneklerinde var

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/10/2009 23:11
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="e-mky"]merhaba, sitedeki bilgi maillerinin gelmesini istemiyorum.  siteyi kendim takip ederek kullanmak sitiyorum. üyelik ayarlarında böyle bir seçenek göremedim. maili gerkesiz olarak sectiğim halde yine geliyor aynı  ve benzer bilgi malleri yardımcı olurmusunuz..[/quote]

Merhaba

Öncelikle forum üyeliklerinizi açmış olabilirsiniz , bu sebep ile üye olduğunuz her forumdan mail gelebilir ,bu üyelikleri sizlerin açması gerekiyor çünkü sizin hesabınıza erişim yetkimiz yok . Forumlar bölümünden üyeliklerinizi iptal edebilirsiniz.

Onun dışında eğer haftalık gelen bülten vb maillerden bahsediyorsanız info[at]cozumpark.com mail adresine mail atmanız yeterli

iyi çalışmalar

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/11/2009 19:17
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

[quote user="e-mky"]merhaba, sitedeki bilgi maillerinin gelmesini istemiyorum.  siteyi kendim takip ederek kullanmak sitiyorum. üyelik ayarlarında böyle bir seçenek göremedim. maili gerkesiz olarak sectiğim halde yine geliyor aynı  ve benzer bilgi malleri yardımcı olurmusunuz..[/quote]

http://www.cozumpark.com/forums/ForumSubscriptions.aspx

Yukarıdaki bölüme daha önceden üye olmuş olabilir misiniz?

Eğer üye iseniz üyeliği kaldırabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/11/2009 19:25
Paylaş: