Anasayfa » Forum

Dump ile hazırlanan...

Dump ile hazırlanan arkadaşlar  

RSS
Emre Ozcan
(@EmreOzcan)
Üye

Arkadaşlar selam,

İnternette üzerinde ücretli veya bedava bulduğumuz dump ve diğer hazırlık soruları ile çalışıp sınava giren arkadaşlar oldu mu?

Sorular ne oranda benzer çıkıyor onu sormak istedim. Avaya sınavlarına gireceğim çok fazla materyal yok. Ne ölçüde hazır olduğumu kestiremiyorum. Para ile aldığımız bazı sınav soruları var ama ne ölçüde benzer çıkar bilemiyoruz. 

Herkese iyi çalışmalar 

Alıntı
Gönderildi : 17/10/2012 14:39
Kenan BULBUL
(@kenanbulbul)
Üye

Merhaba, 

İnternette satın aldığınız dumplar zaman zaman yanlış olabiliyor. Herşeyi dumpa güvenerek girmeyin derim. Ama doğru ise, kelimesi kelimesine çıkıyor. Umut edin ki dump doğru olsun 🙂

İyi çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/10/2012 13:49
Burak İstanbullu
(@Burakistanbullu)
Üye

Bunu burada konuşmak doğru mu bilmiyorum ama google dan aratırsanız bu konuda belli başlı siteleri görebilirsiniz, oradan da hangi sınava girecekseniz o sınavın en güncel versiyonuna bakabilirsiniz,ücretsizdir ve yorumlardan da güncel olup olmadığını anlayabilirsiniz. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/10/2012 20:07
Emre Ozcan
(@EmreOzcan)
Üye

Merhaba,

Kendi tecrübemi direk aktarayım, benim girdiğim iki sınav için elimdeki dump ile sorular aynı çıktı ve sınavları verdim. İş yerinden bir arkadaş da aynı gün başka sınavlara girdi onun bir sınavındaki sorular farklı çıktı ve bir sınavdan kaldı. Tarih güncel olmasına rağmen  bazı sınavlar güncellenmemiş olabiliyor. Yine de ben iki sınavı verdiğim için mutluyum. Dumplarla çalışmakta fayda var diye düşünüyorum. 

Selamlar... 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/10/2012 14:41
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

AVAYA nın sınavlarındaki dumplarda bir değişiklik olacağını düşünmüyorum açıkçası.. Microsoftun o sınava dair bir soru havuzu var ve o havuzdan soruyor. tüm dumpları gözden geçirmişseniz zaten yeni soru havuzada atılmamışsa sınavı geçmenizin olasılığı çok yükseliyor. AVAYA da ise aynı durumun söz konusu olacağını düşünmüyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/10/2012 15:14
Kerem Akbal
(@KeremAkbal)
Üye

Açıkça söylemek gerekiyorsa dumplar faydalı olabiliyor.

Eğer ki Microsoft'un Training Kitleri ile hazırlanıp en son dumplara çalışırsanız, dumplardaki olası hataları da görüp hem daha yüksek bir puanla sertifika almak hem de kendinizi geliştirme şansı yakalarsınız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/01/2013 17:08
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol