Prometric Sınavları...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Prometric Sınavlarından %20'ye varan indirimler  

Sayfa 1 / 2
  RSS
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

http://www.prometric.com/microsoft/certpacks

TAKE YOUR IT CAREER to its DESTINATION – SAVE UP TO 20% on Microsoft Certification Packs with FREE Second Shots

FOLLOW THE STEPS BELOW TO RECEIVE A VOUCHER GOOD FOR 2, 3, 4, OR 5 EXAMS – UP TO 20% OFF AND A FREE SECOND SHOT ON EACH EXAM

Click on the Exam pack (2,3,4,or 5) below for which you want to get a
voucher code.

You will be directed to a web form – simply submit your e-mail and
country and you will automatically be sent a voucher code. Note: The
same voucher code is good for all the exams in the "pack".

EXAM PACK SAVINGS SECOND SHOT
5 exam pack 20% Included with each exam
4 exam pack 20% Included with each exam
3 exam pack 15% Included with each exam
2 exam pack 15% Included with each exam
1 exam Regular Price add 15% to single exam price

Go to www.prometric.com/microsoft
to register for your exam. Use the voucher code you have been issued.
Your discount will automatically be deducted off the purchase price.
Total payment of the exam pack is due upon initial registration.

Take your exam on your scheduled date at a Prometric Testing Center.

If you pass, go ahead and schedule your NEXT exam using the same voucher number at www.prometric.com/microsoft

If you fail, you will need to request a retake voucher at: https://www.prometric.com/microsoft/examretake.htm?s=MSRETAKE (The retake voucher code will be sent to you via e-mail within 72 hours. Vouchers may be used for retake exams only).
NEED MORE INFORMATION? VIEW FREQUENTLY ASKED QUESTIONS
Please note:
• Customer must register and take their exam(s), including the retakes by June 30, 2011.
• Customers may only register one exam at a time.

Alıntı
Gönderildi : 20/08/2010 11:16
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Teşekkür ederiz Hocam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 11:24
Burak İstanbullu
(@Burakistanbullu)
Üye

Teşekkürler hocam bu bahane olur belki sınav yolculuğuna başlamak için

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 13:01
sadosan83
(@sadosan83)
Üye

Ne zamana kadar geçerli açaba ?  

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 17:27
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

[quote user="sadosan83"]

Ne zamana kadar geçerli açaba ?  

[/quote]

Yukarıda yazıyordu...

Please note:
• Customer must register and take their exam(s), including the retakes by June 30, 2011.

30 Haziran 2011'e kadar kayıt olmuş ve sınavların alınmış olması gerekiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2010 17:42
sadosan83
(@sadosan83)
Üye

Arkadaşlar ben 2 exam için oluşturdum, bana mailde voucher number geldi. saonra prometric in sayfasından bu voucher 'ı yazarak 1 sınav aldım. şimdi benden 2 sınav ücretini mi çekmiş oldu yoksa tek sınav ücretimi ? eğer 2 sınav ücreti çektiyse diğer sınavı nasıl ücretsiz alacağım. ayrıca sınav alırken neden mcp numaramı prometric in sayfasında giremiyorum ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 14:36
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

[quote user="sadosan83"]Arkadaşlar ben 2 exam için oluşturdum, bana mailde voucher number geldi. saonra prometric in sayfasından bu voucher 'ı yazarak 1 sınav aldım. şimdi benden 2 sınav ücretini mi çekmiş oldu yoksa tek sınav ücretimi ? eğer 2 sınav ücreti çektiyse diğer sınavı nasıl ücretsiz alacağım. ayrıca sınav alırken neden mcp numaramı prometric in sayfasında giremiyorum ?[/quote]

Ücreti öderken tutarın ne olduğunu görmediniz mi? Kredi kartı ekstrenizde veya bekleyen provizyon işlemlerinden ne kadar ücret çekildiğini kontrol edebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 17:08
sadosan83
(@sadosan83)
Üye

Arkadaşlar,

Toplam ücreti çekti sanırım (emin değilim) extremi göremiyorum. onun dışında diğer sınavın tarihini bana seçtirmiyor önce 1.ye gir geç sonra 2. alırsın diyor 🙂 perşembe günü 1. sınavıma giriyorum duruma göre sizleri tekrar bilgilendiririm. Yanlız Hocalarım şunu anlamadım, neden mcp id mi prometric'e giremiyorum ?  şimdi ben sınav kazansam nereye gönderecek ?  

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/08/2010 13:48
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

[quote user="sadosan83"]

Arkadaşlar,

Toplam ücreti çekti sanırım (emin değilim) extremi göremiyorum. onun dışında diğer sınavın tarihini bana seçtirmiyor önce 1.ye gir geç sonra 2. alırsın diyor 🙂 perşembe günü 1. sınavıma giriyorum duruma göre sizleri tekrar bilgilendiririm. Yanlız Hocalarım şunu anlamadım, neden mcp id mi prometric'e giremiyorum ?  şimdi ben sınav kazansam nereye gönderecek ?  

[/quote]

Hangi e-mail adresini verdiyseniz oraya e-mail gelir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/08/2010 16:34
sadosan83
(@sadosan83)
Üye

Sayın Hocam,

bugün sınava girip geçtim, prometric 'de de girdiğim exam pass gözüküyor.  benim anlamadığım benim mcp acounttumda bu sınavı geçtiğim nasıl görünecek ? yada bunu ben mi mcp home sayfamdan  eklemeliyim ? yada bana prometric(prometricte kayıtlı olan mail adresime) mail mi gönderecek siz geçtiniz mcp id niz  nedir diye ?

Şöyle bir sıkıntım daha var, mcp home sayfama girmek için çok eski mail adresimle login oluyorum ve bu adresim şu an kullanılabilir değil. merakla yorumlarınızı bekliyorum. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/08/2010 15:35
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

[quote user="sadosan83"]

Sayın Hocam,

bugün sınava girip geçtim, prometric 'de de girdiğim exam pass gözüküyor.  benim anlamadığım benim mcp acounttumda bu sınavı geçtiğim nasıl görünecek ? yada bunu ben mi mcp home sayfamdan  eklemeliyim ? yada bana prometric(prometricte kayıtlı olan mail adresime) mail mi gönderecek siz geçtiniz mcp id niz  nedir diye ?

Şöyle bir sıkıntım daha var, mcp home sayfama girmek için çok eski mail adresimle login oluyorum ve bu adresim şu an kullanılabilir değil. merakla yorumlarınızı bekliyorum. 

[/quote]

Daha önce konuşulmuş konular. Lütfen sertifikasyon bölümündeki eski postlara bakınız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/08/2010 16:12
sadosan83
(@sadosan83)
Üye

Hocam durumumu tam izah edemedim sanırım, benim prometric acountumda mcp numaramı giremiyorum. bu sebebten dolayı ben sınavlardan geçersem prometric geçtiğimi microsofta nasıl bildirecek ve nasıl benim mcp acountumda gözükecek ?  

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/08/2010 18:27
crazyking
(@crazyking)
Üye

[quote user="sadosan83"]

Hocam durumumu tam izah edemedim sanırım, benim prometric acountumda mcp numaramı giremiyorum. bu sebebten dolayı ben sınavlardan geçersem prometric geçtiğimi microsofta nasıl bildirecek ve nasıl benim mcp acountumda gözükecek ?  

[/quote]
Daha önce sınav merkezinden işlem yaptıysanız ve ardından kayıt olduysanız prometric sitesinde mcp numaranız gözükmemektedir fakat satın alıp geçtiginiz sınav gözüküyordur.kayıt oldugunuz email adresini verdiyseniz prometric hesabınızı ilişkilendiriyor ve microsoft kazandıgınız sınavları o email adresi üzerinden yoluyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/09/2010 15:29
yurdal özalp
(@yurdalozalp)
Üye

Arkadaşlar nedenini anlamadığım bişeyden dolayı mailime gelen kodu kabul etmiyor ( Promotion not found ) diyor.Daha önce başına gelen yada çözümü bilen varmı.Sınava girerek mcsa oldum yani nasıl sınava kayıt yapıldığını  ve nasıl Voucher kodu girileceğini biliyorum.Ama bu indirim kampanyasında gözümden kaçırdığım bişeymi var diye düşünüyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/09/2010 01:27
Ali Boz
(@AliBoz)
Üye

Merhaba

Ödemeyi GBP olarak seçiyorsanız hatayı almanız normaldir. USD üzerinden sınav satın alındığında kodu kabul edecektir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2010 18:28
yurdal özalp
(@yurdalozalp)
Üye

Arkadaşım çok çok teşekkürler haklıymışsınız usd seçince herşey düzeldi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/10/2010 20:21
Emre İlkan
(@Emreilkan)
Üye

Arkadaşlar merhaba. Ben 3'lü veya 4'lü paket almayı düşünüyorum. Paketi alıp sıkıntı yaşayan var mı? Bir sonraki sınavı alamama gibi... Bir arkadaşım bir sıkıntı çıkarsa Türkiye'de muhattap bulamazsın dedi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/06/2011 15:25
Salih PALA
(@SalihPALA)
Üye

Hocam öncelikle teşekkürler paylaşım için fakat ben sanırım yine sorun yaşıyorum. Bu prometricde yaşadığım 2. sorun.. İlk sorunumla ilgili bir konu açtım fakat bu sorunla ilgilide buraya danışmak istedim. Ben tek sınav için indirim almak istedim. Gereken tüm işlemleri yaptım voucher numarası emailime geldi ve satın alırken girdim. Fakat sonrasında 80.50 $ hesabımdan çekilmiş gözüküyor. Normalde 10.50 $ indirim yapılması gereken tutar ekstra olarak benden alınmış bunda bir yanlışlık mı var ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/06/2011 13:45
S.Ahmet Taşova
(@S.AhmetTasova)
Üye

[quote user="Emre İlkan"]Arkadaşlar merhaba. Ben 3'lü veya 4'lü paket almayı düşünüyorum. Paketi alıp sıkıntı yaşayan var mı? Bir sonraki sınavı alamama gibi... Bir arkadaşım bir sıkıntı çıkarsa Türkiye'de muhattap bulamazsın dedi.[/quote]

Merhaba :

Öncelikle paketlerin geçerlilik süresi 1 Temmuzda doluyor.1 Temmuza kadar paketi alırsanız ve ilk sınavınıza girerseniz 31 Aralığa kadar sınavlara girebilirsiniz.Kodu aldığınızda eğeki ilk sınava girmezseniz kod geçersiz olur ve kullanamazsınız.Dikkat etmeniz gereken diğer nokta sınavlardan kalmanız halinde second shot hakkı için ayrı bi voucher number almanız gerekiyor olması.Bu konulara dikkat ederseniz sorun olmayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/06/2011 23:39
Sayfa 1 / 2
Paylaş: