Anasayfa » Forum

[Çözüldü] Windows 8.1 - Office 2016 ve 2013 Toplu Lisans Satışı  

RSS
SerhatONYIL
(@SerhatONYIL)
Üye

Merhabalar,

Elimizdeki lisanları ihtiyaç fazlası olması sebebi ile satıyoruz. Lisansların durumu temizdir.

Fiyat : 1550 TL

lisans

Alıntı
Gönderildi : 18/07/2019 10:59 am
Erdem Yağlıkara
(@erdemyaglikara)
Üye

Merhaba,

Bu şekilde satılan lisansların geçerliliği oluyor mu?Hatırladığım kadarıyla sadece BOX lisanslarda devir yapılabiliyordu oda noter üzerinden olması lazım. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/07/2019 1:38 pm
SerhatONYIL
(@SerhatONYIL)
Üye
Gönderen: @erdemyaglikara

Merhaba,

Bu şekilde satılan lisansların geçerliliği oluyor mu?Hatırladığım kadarıyla sadece BOX lisanslarda devir yapılabiliyordu oda noter üzerinden olması lazım. 

Merhaba,

Daha önce kutulu lisanslarda problem hiç yaşamadım. Ama devir konusunda da net bir fikrim yok. İstenirse devredildiğine bir beyan yazısı da gönderebilirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/07/2019 1:57 pm
Erdem Yağlıkara
(@erdemyaglikara)
Üye

Hocam Merhaba,

Box lisanslarda denetim sırasında Fatura ibraz edilmesi zorunlu eğer fatura ibraz edemezseniz lisans geçersiz oluyor. Sizde ki fatura başka firmaya kesildiği için lisansın noter üzerinden devir yapılması gerekiyor.

Oem ve GGK lisanslarda ise devir hakkı bulunmuyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/07/2019 2:06 pm
SerhatONYIL
(@SerhatONYIL)
Üye
Gönderen: @erdemyaglikara

Hocam Merhaba,

Box lisanslarda denetim sırasında Fatura ibraz edilmesi zorunlu eğer fatura ibraz edemezseniz lisans geçersiz oluyor. Sizde ki fatura başka firmaya kesildiği için lisansın noter üzerinden devir yapılması gerekiyor.

Oem ve GGK lisanslarda ise devir hakkı bulunmuyor.

Bunu bilmiyordum. Bilgilendirme için teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/07/2019 2:30 pm
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Bu şekilde bir geçerlilik olmayacaktır. Lisansların faturalanması lazım aksi durumda alan kişi sadece güzel sorunusuz kurulum yapar ancak bir sam çalışmasında sorun yaşar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/07/2019 9:52 pm
SerhatONYIL
(@SerhatONYIL)
Üye

Bilgilendirmeler için teşekkürler lisanslar forum dışında satılmıştır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/08/2019 4:19 pm
Paylaş:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol