Bildirimler
Hepsini Temizle

Kitap: Server 2003, Exchange 2003, C# 2005, CCNA  

RSS
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

1- Visual C# 2005 Abdullah ZENGİN: (Detay: http://www.nirvanayayinlari.com/kitaplar/visualc.html  )

Orjinal fiyatı 35:00 TL, 20 TL ya bırakıyorum, sıfır kitap, kargo alıcıya aittir. (Aras ile kitap kargousu 3-4 TL tutar)

2 -Exchange Server 2003, A dan Z ye Exchange System Manager - (detay:  http://www.nirvanayayinlari.com/kitaplar/visualc.html )

Orjinal fiyatı: 37 TL, 20 TL ye bırakıyorum, sıfır kitap, kargo alıcıya aittir.

3- Exchange Server 2003 Yöneticinin cep danışmanı William R. Stanek, dili Türkçedir, sıfır. Microsoft Yayını.

10 TL ya bırakıyorum, kargo alıcıya aittir. ( Satılmıştır. )

4-CCNA ICND Sınav Sertifikasyonu için Resmi Çalışma Rehberi (Cisco yayını, dili Türkçe)

Orjinal fiyatı: 45 TL, 25 TL ye bırakıyorum, orjinal CD si yanındadır, kargo alıcıya aittir. (CCNA sınavını bu kitapla aldım), sıfır gibi temizdir. ( Satılmıştır. )

5-  Sistem Mühendisi olmak isteyenler için Yüksel İnan ın kaleminden Zirvedeki Beyinler 7 / Windows Server 2003 & Windows XP, tamamını okudum: harika bir kitap. Eksik sayfası yok, (MCSE sınavlarına bu kitapla hazırlanmıştım.)

Orjinal fiyatı: 40 TL, 20 TL ye bırakıyorum, kargo alıcıya aittir. ( Satılmıştır. )

6- 4 PORTS ADSL E-CON ROUTER

4 PORTS ADSL E-CON ROUTER + BİLGİSAYARA BAĞLANTI KABLOSU + SPLİTTER + KISA TELEFON KABLOSU

HERŞEYİ TAM EKSİKSİZ, ÇALIŞIYOR. :  20 YTL!

Kargo alıcıya aittir.

Alıntı
Gönderildi : 19/04/2009 13:58
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Tecrübeli Üye

Öğrenciler için kaçırılmayacak fırsat !

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/04/2009 14:08
husmenkamil
(@husmenkamil)
Üye

exchange duruyosa talibim dostum

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/04/2009 21:55
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)

Merhaba,

Gönderdiğiniz e-posta yanıtlandı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/04/2009 01:38
Tolga Solmaz
(@TolgaSolmaz)
Üye

Keske 1,5 sene önce satışa suınsaydınız Server 2003 Yüksel İnan yayılnarı olan kitabı 🙂 biz o 40 tl yi vermiştik zamanında güzel bir kitap bazı konuları anlatımı sıkıcı ama genel olarak anlatım tarzı anlaşılabilecek türde resimlere de görsel olarak da anlatılıyor.. Tavsiye edebileceğim bir kitaptır...

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/05/2009 20:08
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

Mesut hocam kitablar satıldımı eğer kaynak dili türkçe olan elinizde güzel kitablar varsa talibim 🙂

syg

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/05/2009 14:44
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)

Talip olanlar oldu ama henüz alan olmadı 🙂

Hangilerini istiyor iseniz bilgi at mesutsariyar.com adresime yazabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/05/2009 17:15
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

mesut hocam özel mesaj attım size

bilgi at mesutsariyar.com adresinize bakamadım mail adresimi veriyim gerekirse yada siz mail adresinizi verirseniz  ordan yazıyım..

syg

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/05/2009 02:59
Paylaş: