Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Rok Lisans ile Virtual Box a Kurulum yapamıyorum.

20 Yazılar
5 Üyeler
8 Likes
2,444 Görüntüleme
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4292
Co-Helper

Sonuçta free, open-source ücretsiz bir yazılım, ücretli, kurumsal aktif desteği olan birşeye ücretsiz demedik ki.:)
Vbox'ı satın alan ve yaygınlaştıran biliyorsunuz Sun. Hyper-V çözümü oturmadan önce küçük ve orta segmentte kullanıyorduk diğer alan virtual pc'den de daha etkin bir çözümdü. Modem-ihtiyaç örneği tam da oturan bir örnekleme.
Halen yazılımcılardan kullanan çok fazla oluyor.
Burada tartışılacak bir şey yok bence sonuçta piyasada ki yaygınlık ortada. Yukarıda ki arayış ve çözümlemede yaygınlık konusuna tam da uyan bir örnekleme.
Oracle'ın ismi sizi yanıltmasın oracle çok kendine has bir firma bunu JD erp çözümlerini kuran firmada çalışırken (yerli firmanın tercihiyle sunucularda esx/i kullanılıyordu) daha iyi anladım. Sonuçta halen x86 VM 🙂 çözümlerini kendi mimarilerine göre satan, alt yapılarında kullanan ilginç bir dev firmadır. Bir kurumsal pazarı olması, orta, büyük ölçeklilerde mevcudiyeti normal sonuçta oracle'ın oldukça çeşitli işletme ürünleri var. Comunitylerinin kuvvetli kalabilmesi normal ve onların support'u farklı işliyor.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 10/07/2020 12:31

Sayfa 2 / 2
Paylaş: