Veeam Backup 6

Bildirimler
Hepsini Temizle

Veeam Backup 6  

RSS
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Az önce bir telefon geldi Japon olduğunu sandığım bir bayan veeam ürünleri adına beni aradı. Ürünü download etmiştim nasıl bulduğumu v.s. sordu. Memnun kaldınız mı gibisinden sorular sordu. Teknik açıdan her türlü yardımcı olacaklarını belirtti. Veeam 6 versiyonu ile birlikte hyper-v yedeklemesi için çözüm sunacaklarını söyledi. Sanırım hyper-v kullanıcıları için güzel bir haber.
Saygılarımla.

Alıntı
Gönderildi : 13/10/2011 14:45
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

hayırlısı olsun... 5 kullanıyorum güzel. 6 daha güzel olacaktır ama Hyper-V desteği konusunda ilginç olur derim...

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/10/2011 20:31
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

Rıza Hocam Hyper-v 3.0 Da Microsoft'ta Aynı Olayın Peşinde Bunlar Bu Sahada Bayağı Kapışacak Gibi Duruyorlar :)))) Allah Yardımcımız Olsun Gün Olacak Firmaya Vmware Önereceğim Hyper-v Daha Stabilize Olacak Hyper-v Önereceğim Vmware Daha Stabilize Olacak Yine Biz Rezil Olacağız :)))

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/10/2011 20:32
Onur Demirel
(@OnurDemirel)
Üye

selamlar

veeam hyper-v destegi hakkinda asagidaki linkte daha detayli bilgi bulabilirsiniz.

http://go.veeam.com/microsoft-hyper-v-backup-2011.html?ad=large

kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/10/2011 00:05
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Serkan Taş"]Rıza Hocam Hyper-v 3.0 Da Microsoft'ta Aynı Olayın Peşinde Bunlar Bu Sahada Bayağı Kapışacak Gibi Duruyorlar :)))) Allah Yardımcımız Olsun Gün Olacak Firmaya Vmware Önereceğim Hyper-v Daha Stabilize Olacak Hyper-v Önereceğim Vmware Daha Stabilize Olacak Yine Biz Rezil Olacağız :)))[/quote]

Sektörde bu iki firma lider konumda gibi ikisinide bilmek gerekecek sanırım.Neticede Çözümparkta iki alanında uzmanları var sağolsunlar bizleri gelişmeler konusunda sürekli güncel tutuyorlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/10/2011 00:39
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

Allah Üstadlarımızı Başımızdan Eksik Etmesin 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/10/2011 12:19
Paylaş: