Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

MDOP 2010 / App-V Management Server Error 25109

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
404 Görüntüleme
(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhabalar arkadaşlar,

Aşağıdaki resimdeki gibi bir sorunum var. Yapı kısaca VMware Workstation üzerinde;

Server 2003 üzerinde SQL Server 2008 kurulu

Server 2008 R2 üzerinde DC var. Ve MDOP 2010 App-V kurmaya çalışıyorum. Fakat aşağıdaki gibi bir hata alıyorum. İnternet üzerinde bazı araştırmalar yaptım. Forumumuz üzerinde de bazı çözümler verilmiş. Fakat bir türlü bu hatayı aşmayı başaramadım.

SQL Server'ı baştan kurup, Collations'u ingilizceye getirdim. Diğer dil seçeneklerim de ingilizce. Ama işe yaramadı. Başka önerisi olan var mı? Bu sorunla karşılaşmış ve çözüm üretebilmiş?

App-V hata

Gönderildi : 18/03/2010 01:59

(@Anonim)
Gönderiler: 0

merhaba, region and language/Administrative/Change system locale   bölümünüde ingilizceye çevirdinizmi ? bende aynı hatayı alıyordum, ingilizce ayarlar ile aşabildim. iyi çalışmalar.

Gönderildi : 18/03/2010 02:15

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member
Konu başlatıcı

Sizinde yaşadığınızı gördüm. Açıkcası sizden bir mesaj bekliyordum. 🙂 Bir yerde atlamışım. Şimdi tekrar aynı ayarları yapıyorum. SQL Server'ı da yeniden kuruyorum. Tekrar geri bildirim yapacağım. İlginiz için çok teşekkür ederim. 

Gönderildi : 18/03/2010 02:37

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member
Konu başlatıcı

Sorunum devam ediyor. =(

Gönderildi : 18/03/2010 23:58

(@ahmetakbulut)
Gönderiler: 197
Reputable Member

sorunu aşabildiniz mi?

bazi forumlarda veritabanini maunel olusturulmasi gerektiği söylenmiş

appv nin createdb klasöründeki scriptler varsayilan olarak calismiyor bir kac düzenlemede table triggers lara kadar gelebildim kendi olusturdugu tables.sql üzerinde triggers i calistirmak istediğimde  eksik değerlerin oldugunu söylüyor yine olusturmuyor.. biraz amatör bir durum değil mi?

Gönderildi : 02/04/2011 00:11

(@ahmetakbulut)
Gönderiler: 197
Reputable Member

http://www.mhakancan.com/microsoft-app-v-management-server-kurulum-hatasi-error-25109/#comment-234

bu yontem basariya ulastirdi.

Gönderildi : 02/04/2011 00:53

Paylaş: