Virtual pc 2007

Bildirimler
Hepsini Temizle

Virtual pc 2007  

RSS
sis_netdesk
(@sis_netdesk)
Üye

merhaba;

Şirkette bir uygulamadan dolayı kendı kullandıgım Xp işletim sistemine sahip bilgisayarımın Acronis ile imajını aldım.Bu aldıgım ımajı hıc bır sekılde calıstıramıyorum.Vırtual pc de denedım olmadı.Wmwarede denedım olmadı.Acaba kendı almıs oldugum imajı nasıl calıstırabılırım...

saygılarımla...

Alıntı
Gönderildi : 22/01/2010 13:31
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Herhangi bir hata mesajı yok mu?

İmajı alan acronis ile imajı geri yüklemeye etmeye çalışan acronis versiyonu arasında fark var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/01/2010 16:01
sis_netdesk
(@sis_netdesk)
Üye

merhaba;

acronis versıyonları aynı.Hata olarak once mavı ekran hatası aldım.Daha sonra ımajı baska yenı formatlanmıs bır bılgısayardan aldım.Ikı ımajdada aynı hatayı alıyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/01/2010 17:38
Gorkem DORUK
(@GorkemDORUK)
Üye

Merhabalar  imajı aldıktan sonra  denedınızmı? yanı  plug  yaparak . Eger  başka  Trueimage server 9 ile  imajı aldıgınızı  dusunursek Xp kurulu bir  makınede imajı plug  yapın  sistemınızın d diskine kopyalayın  bootable bır cd ile sistemi  cd den açın ve d deki imajı c ye taşıyın sisteminiz  çalısıcaktır yeterkı  ımaj plug olsun 

Kolay Gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/01/2010 18:13
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

İmage alırken acronis echo ile imajı wmvare ya da virtual pc için alıp, açabilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/11/22/acronis-true-_3101_mage-echo-ile-sanallast-rma.aspx  makaleyi incelemenizi öneririm. 

Keyifli çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/01/2010 19:47
Paylaş: