Personel İlanları

Bildirimler
Hepsini Temizle

Personel İlanları  

RSS
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

ERGOİSVİÇRE Sigorta –
Bilgi İşlem Müdür İstanbul

ODE Yalıtım San
veTic. A.Ş. – Bilgi İşlem Network Uzmanı İstanbul

ODE Yalıtım San
veTic. A.Ş. – Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul

Select KRM – 1 Yıl
süreli dönemsel Bilgi İşlem Elemanı İstanbul

Armada Bilgisayar
A.Ş – Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul

Bilge Adam Bilgi
Teknolojileri Akademisi – System & Network  Asistan  Eğitmen İstanbul

İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş. – Teknik Uzman Antalya

İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş. - Bilgi Güvenliği Uzmanı  İstanbul

EES - Teknik Destek Uzmanı İstanbul

Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. – Sistem Sorumlusu
İstanbul

Randstad Work Solutions - Sistem ve Güvenlik Yöneticisi İstanbul

Servus Bilgisayar A.Ş. – IT Operatör İstanbul

Servus Bilgisayar A.Ş. – Sistem Mühendisi Ankara

Aras Kargo – Sistem ve Network Yöneticisi İstanbul

Belge Sistem Bilgi Tek. Ltd. Şti. - Teknik Destek Uzmanı  İstanbul

CONFETTI - Bilgi İşlem Sorumlusu, İstanbul

Köseoğulları Halıcılık Ltd. Şti. – Bilgi İşlem Sorumlusu,
Ankara

ISC - International Solutions Consulting Ltd. – Teknik Destek
Uzmanı İstanbul

Alıntı
Gönderildi : 27/03/2008 15:36
 Anonim

arkadaş, bir kaç bbaşlık altında farklı isimde ilanlar yayınlamışssınızda. acaba IK danışmanlığımı yapıyorsunuz tam olarak anlayamadım.

bu kadraşirket ndenilanını sana versinki, yada sennerden erişdin bu ilanlara yayınlamanın bir açıklaması olmalı. merakımı maur görmen dileğiyle....

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2008 03:07
Birol AYDOĞAN
(@birolaydugan)
Üye

Sinan bey Düzenli olarak gerekli yerlerden ilanları Toplayıp,Bu site de gerek hizmet veren gerek siz üye'lerin istifadeleri ne sunar.

Emeğine ve Eline Sağlık Sinan.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2008 04:07
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Kemal Bey;

Sorularınıza kısaca cevap vermeye çalışayım.

1 - " bir kaç bbaşlık altında farklı isimde ilanlar yayınlamışssınızda. acaba IK danışmanlığımı yapıyorsunuz tam olarak anlayamadım" Bir kaç başlık altında farklı isimlerden kastettiğiniz nedir anlamadım ama anlayabildiğim kadarı ile cevap vereyim. Günlük iş ilanlarını ayrı başlık altında sunmak kadar doğal bir şey olmaz. IK danışmalığını şahsıma sorduysanız Hayır, IK danışmanı değilim.

2 - "bu kadraşirket ndenilanını sana versinki, yada sennerden erişdin bu ilanlara yayınlamanın bir açıklaması olmalı" Bunlardan çok daha fazla ilana sizde rahatlıkla erişe bilirsiniz. İlanların yayınlanması amacına şöyle cevap vereyim. Portalımızda bulunan 243 Makale - 50 Dosya - 160 İpucunun yayınlanma amacı nedir sizce? Hiç bir karşılık beklemeden amacımızın sadece paylaşım  ve iş arayışınızda olan üyelerimize yol gösterebilme çabası tarafınızdan anlaşılması çok zor bir olay mı acaba?

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2008 10:43
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Teşekkür ederim Birol Bey;

İnşallah iş arayışında olan arkadaşlarımıza bir faydamız dokunur. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2008 10:44
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

[quote user="e-mky"]

arkadaş, bir kaç bbaşlık altında farklı isimde ilanlar yayınlamışssınızda. acaba IK danışmanlığımı yapıyorsunuz tam olarak anlayamadım.

bu kadraşirket ndenilanını sana versinki, yada sennerden erişdin bu ilanlara yayınlamanın bir açıklaması olmalı. merakımı maur görmen dileğiyle....

[/quote]

Merhabalar Sn. e-mky,

Sinan bey veya diğer üyelerimiz sektör çalışanları olarak birebir kendi firmalarına ihtiyaçları olan veya çevresindeki insan kaynağı arz ve taleplerini forum üzerinde  derlemektedir. Kendisi bilgi işlem sorumlusudur. Böyle bir forumda da ihtiyaç olduğundan bu bölüm değerli üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

İlginiz için teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2008 11:24
 Anonim

hemen belirteyim.  bu soruyu sormamdaki amaç laubalikilk ve gayri ciddi bir amaçtaşımamaktadır. sadece sektörde sistem ve network ile ilgili olup çalışan biri olarak bu ilanlara siz nerden nasıl ulaştığınızıdr . yani sirketler bu ilanları tanıdık vs  vsıtasıyka size yayınlamanız için mi verdi örneğinb ir ariyer sitesine evrmek yerine yada siz benim cerem geniş ben böyle  bir şeyi hayırlı bir iş olsun diye mi yapıyorum diyorsunuz.

aynı zamanda ilanlara ciddi yaklaşmadığımı da açık sözlülükle itraf etmek isterim çünkü iş konsunda insanlar çok fazla sömürülmek istenmekte ülkemizde sözüm meclisden dışarı,,,,, tabi bu benim fikim. bir kimse parayı ben veriyorum kardesim parayı veren düdüğü çalar  derse o zaman karşısındakide sırası gelince paran kadar konuş demesini bilir.ayrıca ülkemizde parayı verenin düdüğü çalmadığıda bir başka gerçek bazen düdğü parayı vermeyenlerde çalıyor...konu amacından cıktı arkdaşlar kusura  bakmayın...

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/04/2008 22:52
Ertan KURUN
(@ErtanKURUN)
Üye

Merhaba;

Sitenin amacı paylaşmak sorunlara çözüm bulmak olduğu için sinan beyin vermiş olduğu iş ilanlarıda işi olmayan yada işinden memnun olmayan arkadaşların işine yarasın bilinciyle yayınlanıyordur..

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/04/2008 23:40
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba

Sinan bey sağolsun bizler için gerek kendi çevresini gerekse pek çok farklı sitedeki iş ilanlarını bu platform üzerinde toplayarak iş konusunda çözümpark sakinlerine yardımcı olmaya çalışıyor . Bu sayede çözümpark platformundaki herkesin Bilişim dünyasında güzel bir konumda olması ve yapılan paylaşımların kalitesinin ve sürekliliğinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Bunun ötesinde yorum yapmaya herhalde gerek yoktur.

Teşekkürler Sinan Bey

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/04/2008 23:47
Korhan Köseoğlu
(@korhankoseoglu)
Üye

[quote user="Sinan KAHRAMAN"]

2 - "bu kadraşirket ndenilanını sana versinki, yada sennerden erişdin bu ilanlara yayınlamanın bir açıklaması olmalı" Bunlardan çok daha fazla ilana sizde rahatlıkla erişe bilirsiniz. İlanların yayınlanması amacına şöyle cevap vereyim. Portalımızda bulunan 243 Makale - 50 Dosya - 160 İpucunun yayınlanma amacı nedir sizce? Hiç bir karşılık beklemeden amacımızın sadece paylaşım  ve iş arayışınızda olan üyelerimize yol gösterebilme çabası tarafınızdan anlaşılması çok zor bir olay mı acaba?

[/quote]

merhabalar.

Sinan abi gerek makaleleri gerekse iş ilanları ile özellikle İstanbuldaki bir çok arkadaşımıza yardımcı oluyor. Ne Mutlu Ki Böyle Bir Abimiz Var Bize İş Kapıları Açıp Gelişmemizi Sağlıyor. bence eleştirme yapmayı bırakıp öpüp de başımıza koymak daha iyi olmaz mı ?

teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/04/2008 02:03
Birol AYDOĞAN
(@birolaydugan)
Üye

Hükümet bu kadar Çalışmıyor 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/04/2008 02:05
 Anonim

benim söylediklerimd aha ççok genel amaçlı .  kesinlikle çamur atma amacında değilm .işsiz insanlara yararlı olmasını herkes den cok isetrim bende bir zamnalar işssizdim nerden   geldiğimi unutacak değilim hiç bi zaman en önemlisi birinin yaptığı güzel bir iyiliği unutma yada küçüömsemek davranışı içine girmek asla olmam. kaldıki sinan bey  kötü bişiey yapmıyor  gayet iyi niyetliolduğunu düşünüyorum çıkar peşind eolmadığına inannıyorum.bazı  işsiz insanları istismar edenler iş veren kesimden olanlar...

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/04/2008 17:17
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Merhabalar,

Konuyu kilitliyorum.

Çalışanlarına güzel olanak sağlayabilen işverenler olabilmemiz dileğiyle...

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/04/2008 20:18
Paylaş: