Kendi Projesinin Ha...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kendi Projesinin Hakimi MCSE aranıyor...  

RSS
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Merhaba Arkadaşlar

Şirketimizin Bilgi İşlem ve Ar-Ge departmanına

özellikle ; 

Sql,Server 2003,Active Directory,IIS,DNS,Exchange Server konusunda deneyimli.Sistemin sıfırdan kurulumu,yönetimi ve sorun giderme işlemleri projesini düzenleyerek organize edecek tam zamanlı veya proje bazlı arkadaşlar arıyoruz.

Adres önemli değildir.Kalacak yer vb temin edilir.Ücret konusu görüşülecektir.Herşeyi yaparım ama ah bir fırsatım olsa diyen ,  endine kariyer hedefleyen arkadaşlar ;bence tam size göre....

Çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla

İletişim:helpdesk@arserteknikmakina.com

Alıntı
Gönderildi : 28/11/2008 17:35
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Sayın Yaşar Bey;

Adres önemli değil demişsiniz; iş yeri nerede? Kalacak yer vebugibiden kastınız nedir? Bu konuları biraz daha açarsanız iş arayan arkadaşlara daha çok yardımcı olacağınızı düşünüyorum.

İlan için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/11/2008 17:53
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Yer Bodrum ve Marmaris 'dir. Kalacak Yer Problem Değildir derken şirket lojmanımız var otelde konaklama olabilir . vb derken de yemek,sigorta,araç vb diyebiliriz.

Proje çok farklı.Bir iş olarak görecek kişi için bence uygun değil.Bu projeye kendi çocuğu,kendi hayatı gibi gören birine ihtiyaç var.

Şunuda belirteyim bu proje sonunda (projeye başlayınca belirteceğim) Türkiye ve Dünyada çok şeyi değişterecek 3 büyük projemiz var. Bunlara katılabilir ve yönetici dahi olma şansı var.

Saygılarımla

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/11/2008 18:36
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Yaşar Bey;

Ayrıntılı bilgilendirme için tekrar teşekkür ederiz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/11/2008 18:56
Süleyman Tarık Öğüt
(@SuleymanTarikOgut)
Üye

ben marmaristeyim size yardımcı olabilirim isterseniz ad hepsini kurarız

iletişim bilgileri 

tarik@tatilbudur.com

iyi çalışmalar

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/11/2008 14:46
ilker arslan
(@ilkerarslan)
Üye

İletisime geçin lütfen... ilkerarslan@msn.com ( msn adresi degildir sadece mail atabilirsiniz)

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/09/2009 18:54
 Anonim

bu nasıl bir işki işin / projenin ne olduğunu söylemek çokmu zor,

yani projenin ne olduğu işe  başlandığında öğrenilicek öylemi .  mademki Türkiyede çok şeyi değiştirecek bir proje için güven vermiyorsunuz insanlara

iyi çalışmalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/09/2009 15:24
Emrah GULER
(@EmrahGULER)
Üye

NASA İLE ALAKALI SANRIM BAKSANA HEYECANLANDIM DURDUK YERE

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/10/2009 23:09
Hikmet SOYDAM
(@HikmetSOYDAM)
Üye

Bencede projeyi biraz açıklarsanız iyi olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/10/2009 01:14
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Arkadaşlar neden eleştiride bulunuyoruz anlamıyorum ki ? ilgileniyorsanız iletişime geçer detay alırsınız ilgilenmiyorsanız zaten üzerinde durmaya gerek yok .

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/10/2009 22:55
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

hakan bey haklı,

benimde bir projem var, sadece proje sonucunda ne olabilecegini mail atıyorum ilgilenenler bana dönüyor onlarla ayrıca ilgileniyorum.

bazı projeler karlı olabilir ve bunu ilk yapan vurgun yapacak olabilir arkadaşlar bu nedenlede her yerde herkeze açıklanması çok dogru olmayabilir.

iyi günler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/11/2009 23:12
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Arkadaşlar Merhaba

Bazı sebeplerden işten ayrılarak başka bir işyerinde çalışmaya başladım bu nedenle projeyi de devrettim, ilgilenen ve görüştüğümüz arkadaşlar oldu, herkese teşekkür ederim.

Projeye gelince kısaca bilgi vermem gerekirse, 1000 şubeli bir firma için bir yazılım ve bunun merkez (sunucular, network altyapısı vs) kısmının oluşturması idi. 

Bilgilerinize

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/12/2009 11:38
Paylaş: