Danışmanlık ve Yazı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Danışmanlık ve Yazılım Şirketine Bilgisayar Mühendisi Ortak  

RSS
erolaslan
(@erolaslan)
Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Henüz yeni kurulmuş olan firmamızın ofisi tutulmuş ve gerekli masa,ofis araç gereçleri

alınmıştır. Bünyesinde 2 Endüstri Yüksek Mühendisi ve 1 Matematik Mühendisi bulunan

şirketimizin kurumsal kimliği oluşturulmuş (logo,kartvizit,web site vb.) ve piyasaya sürülmek

üzere 2 adet ticari yazılım bitirilmiştir. Yapılan en son toplantıda bünyemize birde bilgisayar

mühendisi alma kararı verdik. Gelecek kişinin son sınıf öğrencisi veya yeni mezun olmasında bir

sakınca olmamakla beraber gelişime açık ve tecrübe  kazanmak isteyen bir yapıda olması

oldukça önemlidir. Şirketteki konumu beceri ve bilgileri göz önüne alınarak belirlenecektir.

Kendi işini kurmak isteyen yazılımcı arkadaşlar için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Ofis İstanbulda olup bu arkadaşın ilk zamanlar en az haftada 1 gün İstanbula gelecek durumda

olması önemlidir.

İyi çalışmalar. 

Alıntı
Gönderildi : 13/01/2013 14:49
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Şirket ismi ve yazılımlarınız ile ilgili bilgi verebilmeniz mümkün ise bilgi vermenizin sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Tabi ortaklık şartlarınız nedir v.b. de...

Not: pozisyon ile ilgilenmiyorum ancak ilgilenen kişilerin bilgisi olması için belirttim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/01/2013 18:39
erolaslan
(@erolaslan)
Üye

Merhaba Kayahan Bey,

İlginiz için teşekkür ederim. İrtibata geçmek isteyen arkadaşlar için

mail adresimi bırakıyorum erolaslan@msn.com.

Teşekkürler 

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/01/2013 18:50
Ahmet ATAŞ
(@ahmetatas)
Üye

merhaba,

bu kişi ortak mı olacak yoksa çalışan mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/01/2013 10:35
erolaslan
(@erolaslan)
Üye

ortak

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/01/2013 17:33
Paylaş: