Bilgi İşlem Persone...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bilgi İşlem Personeli  

RSS
Barkın Demir
(@BarkinDemir)
Üye

Teknik Yapı Holding firması halkalı metropark ve yeni başlayacak avr yakası projelerinde çalışmak üzere,

Universite yada ilgili MSO dan mezun,

Tercihen askerlik görevini tamamlamış,

Ms Server 2003 2008 kurulum yönetim, Active Directort Dc kurulum ve yönetim ve Terminal Server konusunda tecrubeli

Tercihen Direct Access bilgisine sahip 

Windows XP , Windows 7, Windows Vista işletim sistemleri kurulum ve yönetimi ( tercihen image backup restore bilgisine sahip)

Temel network bilgisine sahip ( TCP-IP, UTM firewall, tercihen Cisco basic işlemler ( Nat port forwarding vs ), Network yazıcılar, Wireless Access Point ve Adsl Modem kurulum ve yonetimini yapabilecek

modem vb donanımların kurulum ve yönetimini yapabilmek 

Tercihen IBM Lotus Domino Server kurulum, bakım ve sorun giderebilme konusunda tecrubeli ( Bu konuda tecrubeniz yok ise onemli değil )

Tercihen Logo Tiger konusunda tecrubeli ( kullanıcı açma yetkilendirme baglantı problemlerini giderme vs)

Avrupa yakasındaki Şantiye ve satış ofislerinde çalışabilicek ve Ozellikle Avrupa yakasınad ikamet eden IT Personeline ihtiyacımız vardır

İlgilenen kişilerin barkin.demir@teknikyapi.com adresine mail atmasını rica ederim. 

Alıntı
Gönderildi : 07/12/2012 15:31
Paylaş: