Anasayfa » Forum

Bilgi İşlem Sorumlu...

Bilgi İşlem Sorumlusu Aranıyor...  

RSS
erdemkaya
(@erdemkaya)
Üye

Herkese Merhaba,

Türkiye 'nin en büyük otel zinciri olan Tui Suntopia Hotellerinde çalışacak Bilgi İşlem Sorumlusu arıyoruz.

İstenilen Özellikler,

-  Daha önce Bilgi İşlem sorumlusu olarak çalışmış olmak.

-  Kullanıcığı desteği verebilecek olan

-   Kablosuz İnternet sistemde bilgi sahibi olmak ya da sistemi yönete bilecek düzeyde olmak.

Daha detaylı bilgi için

erdem.kaya@suntopiahotels.com - 0507 824 70 47

mehmet.kaplan@suntopiahotels.com - 0507 824 68 15 

Alıntı
Gönderildi : 12/09/2012 19:30
Murat AYDIN
(@murataydin)
Üye

Merhaba,

Biraz daha detay verebilir misiniz ?

Lokasyon, yapılacak işin tam tanımı, aranılan özellikler tahmini ücret vs. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/09/2012 19:36
mehmettopcuoglu
(@mehmettopcuoglu)
Üye

lokasyon alanyaymış ben arayıp öğrendim, işi alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun, 

Herkese bol şans 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/09/2012 21:02
erdemkaya
(@erdemkaya)
Üye

Alanya 'da ki tesis için arıyoruz. 

Kendimi örnek vererek anlatmak isterim. Ben şirketin Side bölgesinde ki 2 otelinin Bilgi İşlem Sistem Yöneticisiyim. Yaptığım iş odalarda ki kablosuz internetin ( Ücret karşılığında satıyoruz ve toplam 1182 oda ) devamlılığını sağlamak. Hotel programlarının devamlılığını sağlamak. Merkez ofisimiz bulunmakta Network, yazılım ve Sunucular ile ilgilenen ayrı ayrı arkadaşlar bulunmakta tabi ki otelde bulunan arkadaşlarında tüm ekip ile çalışabilecek kişi olması önemli. 

2 Yıllık üniversiteden mezun olması ve bu işte tecrübeli olması yeterli...

Güzel ülkemizin diğer firmaları gibi C# çok iyi olacak, C++ bilecek bir de Java 'ya hakim olacak, php, asp, network sistemlerinde profesyonel, program dillerini en iyi derecede  hiç utanmayıp Windows 'un tüm sistemlerinde sertifika isteyip bir de linux 'a hakim olmasını bilen fakat maaşı 1000 lira olan bir iş değil 🙂

İşini düzgün yapması, sistemin çalışabilir durumda olması, merkez talimatları uygulaması, projeler bulunması ( Örn. A'la Carte Res. 'lar için bir yazılım ve bilgisayar sistemini 3 ay önce devreye aldık. Projeyi sunduk ve hayata geçirdik. ) , yıllık planlama yapması ( Kış sezonlarında oteller kapalı olduğundan bu dönemlere ait planlama yapabilimesi ) ve buna benzer durumlar. Bir departman Yöneticisi..

Maaş 'ı koordinatörümüz varken benim söylemem uygun olmaz. Arayan arkadaşlara detaylı bilgi verebilirim. Şu an orada ki tesis de görevli olmadığında o bölgede ki otelde benim sorumluluğumda ve haliyle 1 kişini 5 otele bakabilmesi pek mümkün olmuyor.  

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/09/2012 21:15
TuncayYILDIZ
(@TuncayYILDIZ)
Üye

Suntopia oldukça iyi bir kurumdur. Antalya'da iş arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/09/2012 04:18
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol