Android üzerin...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Android üzerinde yazılım geliştirecek yazılımcı aranıyor  

EmreGozturk
(@EmreGozturk)
Üye

Merhabalar ;

Öncelikle doğru yere mi açtım konuyu emin değil eğer ki yanlış ise affola. İstemiş olduğum şey bana android yazılımı yazabilecek bir arkadaş şirket bünyemizde böyle bir istek var. Örnek olarak web sayfamız koyulması ve onun üzerinde bazı maillere direk contact kurulması gibi içerik bire bir görüşülür önemli olan kısım android telefon yazılımı yazabilen bir arkadaşa ulaşmak.

Teşekkürler.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 03/12/2010 18:47
Rafet S. AYATA
(@rafets-ayata)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Konu yanlış yere açılmış ilgili alana taşıdım. Ancak sadece bu şekilde belirtmek biraz zor. Hangi dilleri bilmesini, vereceğiniz maaşı, proje bazlımı, yarı zamanlı mı yoksa tam zamanlımı çalışacağını v.s. belirttiğiniz bir iş ilanına çevirmeniz daha doğru olacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/12/2010 04:02
EmreGozturk
(@EmreGozturk)
Üye

[quote user="Rafet S. AYATA"]

Merhaba,

Konu yanlış yere açılmış ilgili alana taşıdım. Ancak sadece bu şekilde belirtmek biraz zor. Hangi dilleri bilmesini, vereceğiniz maaşı, proje bazlımı, yarı zamanlı mı yoksa tam zamanlımı çalışacağını v.s. belirttiğiniz bir iş ilanına çevirmeniz daha doğru olacaktır.

[/quote]

Yanlış anlaşıldım sanırım. Her hangi iş alımı için değil özel olarak yazdırmak için ben bu konuyu açtım. Yani özel olarak yazdırmak istiyoruz bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa irtibata geçerse sevinirim.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 04/12/2010 10:28
Rafet S. AYATA
(@rafets-ayata)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Tamam o zaman proje bazlı olarak aradığınızı belirtmeniz yeterlidir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/12/2010 13:23
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

İçeriği ve teslim süresini netleştirseniz yardımcı olabiliriz. Mobil projelerde tecrübemiz var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/12/2010 13:23
EmreGozturk
(@EmreGozturk)
Üye

[quote user="xyzt"]

İçeriği ve teslim süresini netleştirseniz yardımcı olabiliriz. Mobil projelerde tecrübemiz var.

[/quote]

İçerik olarak web sayfamız görüntülenmesi şirket içerisinden bir kaç kişiye mail atabilme net tam birşey yok ama karşılıklı görüşüldüğünde sizlerinde yardımlarıyla farklı bir kaç şey olabilir eğerki istanbulda ikamet etmekteyseniz bire bir görüşülmesi daha makbule geçer. 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 06/12/2010 16:59
EmreGozturk
(@EmreGozturk)
Üye

Konu günceldir.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 14/12/2010 12:18
Paylaş: