Bir devlet kurumund...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bir devlet kurumunda konumnlandırılmak üzere  

RSS
ilhankilic
(@ilhankilic)
Üye

• Windows Server ve Active Directory sistemlerinin kurulum, yapılandırma, geliştirme, bakım, yönetim ve denetim faaliyetleri konusunda deneyim sahibi,

• 4 yıllık fakülte mezunu.

• MS Active Directory ve DNS, DHCP, WINS gibi MS Network servisleri konusunda bilgi sahibi.

• TCP/IP network ve donanım teknolojilerinde bilgi sahibi,

• Sanallaştırma, e-posta güvenliği , yedekleme ve arşivleme teknolojileri konusunda yeterli bilgili ve deneyime sahip olmak,

• MCITP Server Administrator sertifikasına sahip veya alabilecek..

• İngilizce bilgisine sahip

• Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ya da en az 2 yıl ertelenmiş olması beklenmektedir.

•  Bir devlet kurumunda 2 yıl boyunca personel barındırma için kullanılacaktır. Çalışma Yeri Ankara.

@nirabilisim.com">ik@nirabilisim.com

Alıntı
Gönderildi : 01/07/2010 13:14
Emre Kalaycı
(@emrekalayci)
Üye

Hocam ilan hangi il için internetten baktığım kadarı ile nira bilişim Ankarada eleman da Ankara için mi aranıyor ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/07/2010 14:52
ilhankilic
(@ilhankilic)
Üye

Ankarada evet

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/07/2010 15:24
Emre Kalaycı
(@emrekalayci)
Üye

Ankarada ki arkadaşlara inşallah yararlı olur. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/07/2010 16:16
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

Şu 4 yıllık mezunu olayı kesinkez gereklimidir ? çünkü eğer değilse size Erdem
CILINGIROGLU
nu öneririm, saydığınız konular ve daha bir çoğu için profesyonel, azimli bir arkadaş arıyorsanız kesinlikle kendisi ile irtibata geçin derim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/07/2010 04:00
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Ertan ERBEK"]Şu 4 yıllık mezunu olayı kesinkez gereklimidir ? çünkü eğer değilse size Erdem CILINGIROGLU nu öneririm, saydığınız konular ve daha bir çoğu için profesyonel, azimli bir arkadaş arıyorsanız kesinlikle kendisi ile irtibata geçin derim.
[/quote]

Ertan Hocam yazdığınız mesaj için çok teşekkür ederim. Bu şekilde referans vermeniz gerçekten benim için gurur verici. 4 yıllık sorununu da çözmek şart olduğundan bu sene LYS sınavlarına girdim sonuçları bekliyorum. Hakkımızda hayırlısı bakalım. Saygılarımla. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/07/2010 19:41
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

Erdem senin gibi değerli bir arkadaşımıza referans olabilmek bizim için şanstır. Ülkemizde senin gibi arkadaşların ve sektörümüze istinaden iş arkadaşlarının artması dileği ile.

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/07/2010 20:03
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Ertan ERBEK"]Erdem senin gibi değerli bir arkadaşımıza referans olabilmek bizim için şanstır. Ülkemizde senin gibi arkadaşların ve sektörümüze istinaden iş arkadaşlarının artması dileği ile.
[/quote]

[Y]

ben Erdem' e kefilim , o yapamaz ise bende açık çeki var ben gelir yaparım.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/07/2010 14:52
Ali Birinci
(@AliBirinci)
Üye

Hayırlı bir sonuç çıkar inşallah..

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/07/2010 16:40
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Bu konu hakkında Erdem ile görüşülebilirse, iyi işler çıkaracağına inanıyorum. Kendisinin bilgi ve birikimine güvenim var. Bilgisinin yanında, insanlığıda güzel bir arkadaşımız. Erdem'e bu konuda kefil olurum.

Teşekkürler.  

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/07/2010 03:34
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Erdem kardeşimizin kefilleri say say bitmez. Bir kefillikte benden. Sonuçta boşuna "Erdem Hocam" denmiyor. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/07/2010 11:26
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Hakan Hocam, değerli arkadaşlarım,

Desteğiniz ve benim hakkımdaki düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Beni duygulandırdınız. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/07/2010 19:30
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

Desteğiniz ve benim hakkımdaki düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Beni duygulandırdınız. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

[/quote]

Hak edene her zaman tam destek benden...

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/07/2010 23:00
yusufyardım
(@yusufyardim)
Üye

1994 yılından beri ilginç bir merak duygusu ile başlayan bilgisayar ve teknoloji dünyası merakım sayesinde sürekli genişleyen bilgi ağacımı her zaman genişletmeye özen gösterdim. Amacım sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda Bilgi, Bilişim, Internet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yaratılan ve hayatımızı kolaylaştıran şeyleri takip etmek oldu.

Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığım bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum.

Çalışmak istediğim alanlar:

·         Projelendirme ve uygulama

·         İnşaat

·         3 D modelleme 

·         Bilgi işlem

·         Ar - Ge

·         Satış – Pazarlama

·         Bilgi işlem

·         Tanıtım CD ‘leri

·         Ürün Reklam ve Promosyon

·         Web/Grafik Tasarım

·         Online Müşteri Hizmetleri

·         Internet’ den Ürün Reklam ve Pazarlama

İşletim Sistemleri

·         DOS, MS Windows 3x/9x/NT,XP,VİSTA,Seven,Windows 2000 Professional, Windows 2003 Enterprise Edition, Mac os , Linux

Programlar

·         3D max  , auto cat , dremweawer ;flash, photo shop , corel draw , freehand , tüm ofis programları , multimedia

Ağ ve iletişim teknolojileri

Bilgi seviyesine göre;

·         HUB, SWICTH, ROUTER, ADSL MODEM cihazları

·         WI-FI ( IEEE 802.11A/B/G ) Kablosuz Ağlar

Diğer

·         Sistem ve yazılım ile ilgili bütün sorunlarda çözüm geliştirebilir ve destek verebilirim.

·         Yeterli seviyede Grafik/Web Tasarım, Internet Reklamcılığı, Sound Forge ve Html/javascript derleme yapabilirim.

·         Personele gerekli Bilgisayar - Donanım - Network ve Windows/Office Ailesi İşletim ve Office Sistemleri gibi alanlarda destek verebilirim.

·         Bilgi seviyeme göre Windows Server sistemlerini kurabilir ve konfigüre edebilirim.

·         Yeni teknolojiler ve yeni alanlarda da gelişime açığım.

İlgi alanlarım:

Bilgisayar ve Bilişim Teknolojilerini takip ederim,

Internet ve Internet tabanlı teknolojiler ile ilgilenirim,

Güneş enerjisi ve dönüşümü  dönüştürülmesi

İklimlendirme üniteleri ve otomatik kontrol sistemleri

Kişisel Gelişim ile ilgili konuları severim,

Atletizim ve motor sporlarna hevesliyim,

Bozulan ev aletlerini tamir etmeyi severim,

Sağlıklı yaşam ile ilgili konuları takip ederim,

Müzik (Genel Alanlarda) dinlemeyi severim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/09/2010 23:00
Gursel ARICI
(@GurselARICI)
Üye

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

[/quote]

Erdem selam, Bende yardımcı olurum 🙂 Selamlar Hakan hocam. Erdem'le birlikte calıstık bir süre. Başarılı olacağına inaniyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/09/2010 02:24
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Gursel ARICI"][quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

[/quote]

Erdem selam, Bende yardımcı olurum 🙂 Selamlar Hakan hocam. Erdem'le birlikte calıstık bir süre. Başarılı olacağına inaniyorum.

[/quote]

Aleyküm Selam Gürsel 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/09/2010 02:37
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Gursel ARICI"][quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

[/quote]

[/quote]

Ooo Gürsel selamlar. Ben yeni kurulan bir sigorta şirketinde Sistem Sorumlusu görevini üstlendim. Şirketin açılışı yapıldığında bilgileri seninle paylaşırım. Sen aynı yerde misin?? Görüşelim özel mesaj ya da @cozumpark.com">erdem.cilingiroglu@cozumpark.com bir mail at istersen. Saygılar. Kendine iyi bak.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/09/2010 02:50
Paylaş: