Bildirimler
Hepsini Temizle

Özel İlk Öğretim Kurumunda.Ümraniye/İst.(Alım süreci tamamlanmıştır)  

Sayfa 1 / 2
  RSS
erdogancorduk
(@erdogancorduk)
Üye

Merhaba.

Özel bir İlk Öğretim kurumunda haftada 20 saat bilgisayar dersine girecek.
Okulumuzun web sitesine haber ve duyuru ekleyecek ki bu iş için basit html bilgisi olması yeterli.
Broşür ve afiş tasarım işlerinde tasarım yapan ajans ile irtibatlı olacak yeri geldiğinde ufak değişiklikler yapacak.Bunun içinde photoshop öğrenmeye merakı olması yeterli.
Bilgisayar laboratuarındaki bilgisayarın bakım ve kurulumlarını yapacak kadar yeterli teknik bilgisi olması.

Kendisini hem sistem hemde web tasarım alanında geliştirmek isteyen arkadaşlar için çok uygun bir fırsattır.

İlgilenen arkadaşlar

erdogancorduk@gmail.com

adresine cv ve ön yazı yollayabilirler.

Ücret ortalamasını soran arkadaşlar var.

1.500 - 1.750 Arası

Alıntı
Gönderildi : 22/06/2010 19:00
Emre Kalaycı
(@emrekalayci)
Üye

Cv'mi mail adresinize gönderdim. Umarım hayırlısı olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/06/2010 02:17
SuleymanHilmi
(@SuleymanHilmi)
Üye

Merhabalar,

Kusura bakmayın merakımdan soruyorum. Haftada 20 saat eğitim verecek, web sitesiyle ilgilenecek, photoshopla afiş ve ve broşür tasarımı yapacak, laboratuarındaki bilgisayarın bakım ve kurulumlarını yapacak vs...Acaba daha ekleyecekleriniz var mıydı?

Böyle bir kişiye vereceğiniz ücret ne kadar? Bunu bana PM olarak gönderebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/06/2010 13:09
Emre Kalaycı
(@emrekalayci)
Üye

Evet aslında ortalama ücreti banada özelden yollayabilirseniz. çok sevinirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/06/2010 13:26
emremutlu
(@emremutlu)
Üye

Evet aslında ortalama ücreti banada özelden yollayabilirseniz. çok sevinirim

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/06/2010 14:14
erdogancorduk
(@erdogancorduk)
Üye

Merakınızı gidereyim...

Hilmi bey size uygun sabahtan aksama kadar yatabileceginiz uygun bir iş duyarsam haber veririm emin olun.

Haftada 20 saat ders demek 20 saat / 5 gün =4 saat .Günde 4 saat ders demektir.
Ancak hergün 4 saat olacak diye bir sey yok.Ders programına göre bı gun 7 saat olur diger gün 2 saat.

Yaz donemınde zaten okul yok ders yok.

Turkiye sartlarında bır kısı gunde ortalama kac saat calısıyor?Bunun cevabını sız verın.(Ben 8:30-6:30)

Brosur tasarımı ıcın ıse yazdıklarıma dıkkat edersenız zaten bır ajansla calısyoruz.Sadece  ajansa ıstedıklerımızı aktaracak yanı aynı dılı konusabılen gerekınce ufak degısıklık yapacak diye yazdım.Kaldıkı yeterınce vaktı olacak derslerden artan zamanlarda.
Web sitemiz ise guncellemeye musait site tasarım bilgisi istenmiyor.Okul içinde yapılan etkinlikler ilgili birimler tarafından resım ve yazı seklınde hazırlanacak kendısıne teslım edılecek ve sıteye ekleyecek.Bunu su anda ben yapıyorum.40 dönüm arazı uzerınde 5 ayrı blokta bulunan 72 bılgısayara bakıyorum tek basıma.Neyse..

Bilgisayar lab. 24 bılgısyar var.3 aylık yaz donemınde bır kere kurulduktan sonra kac kere arıza cıkar ve ılgılenır ve bu nekadar zamanını alır oda sızın takdırınız olsun.

Uzuldugum sey ben burdan okul mudurumu ıkna ederek, kendısını gelıstırmek ısteyen bır arkadasımıza fırsat olsun dıye yardımcı olmaya calısıyorum.Sız daha ekleyecegınız varmıydı dıyorsunuz.Hayret...

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/06/2010 15:29
Gürcan ÇOLAK
(@GurcanCOLAK)
Üye

[quote user="corduke"]Merakınızı gidereyim...

Hilmi bey size uygun sabahtan aksama kadar yatabileceginiz uygun bir iş duyarsam haber veririm emin olun.

Haftada 20 saat ders demek 20 saat / 5 gün =4 saat .Günde 4 saat ders demektir.
Ancak hergün 4 saat olacak diye bir sey yok.Ders programına göre bı gun 7 saat olur diger gün 2 saat.

Yaz donemınde zaten okul yok ders yok.

Turkiye sartlarında bır kısı gunde ortalama kac saat calısıyor?Bunun cevabını sız verın.(Ben 8:30-6:30)

Brosur tasarımı ıcın ıse yazdıklarıma dıkkat edersenız zaten bır ajansla calısyoruz.Sadece  ajansa ıstedıklerımızı aktaracak yanı aynı dılı konusabılen gerekınce ufak degısıklık yapacak diye yazdım.Kaldıkı yeterınce vaktı olacak derslerden artan zamanlarda.
Web sitemiz ise guncellemeye musait site tasarım bilgisi istenmiyor.Okul içinde yapılan etkinlikler ilgili birimler tarafından resım ve yazı seklınde hazırlanacak kendısıne teslım edılecek ve sıteye ekleyecek.Bunu su anda ben yapıyorum.40 dönüm arazı uzerınde 5 ayrı blokta bulunan 72 bılgısayara bakıyorum tek basıma.Neyse..

Bilgisayar lab. 24 bılgısyar var.3 aylık yaz donemınde bır kere kurulduktan sonra kac kere arıza cıkar ve ılgılenır ve bu nekadar zamanını alır oda sızın takdırınız olsun.

Uzuldugum sey ben burdan okul mudurumu ıkna ederek, kendısını gelıstırmek ısteyen bır arkadasımıza fırsat olsun dıye yardımcı olmaya calısıyorum.Sız daha ekleyecegınız varmıydı dıyorsunuz.Hayret...[/quote]

Arkadaşlar Merhaba;

Burada Kim Haklı Kim Haksızı Tartışmıyoruz. Tamam Verilen İlanda Birden Çok Uzmanlık İsteniyor Olabilir. Bunu Haksızlık Olarak Görebilirsiniz Tahmini Olarak Asgari Ücrette Veriliyor Olabilir. Ancak Şunu Unutmayın Burası Türkiye, Hiçbirşey Yapmanıza Gerek Yok Girin Kariyer.net'e Mesaj Panolarındaki Yazıları Bir Okuyun. Şu Anda Çalıştığınız Firmanın Duvarlarını Kemirirsiniz. 3 Milyon İşsiz Var ve Bu Gerçek Yıllardır Var. Yapıcı Eleştiri Yapmamız Lazım. Zaten 3-5 İlan Düşüyor Onlarıda Keserek Sebeplenecek Arkadaşların Günahına Girmiş Olursunuz. İsteyen Çalışır İsteyen Çalışmaz Serbest Piyasa, Benim Çoğu Arkadaşım Çalıştıkları Firmada Sistem İşi Yanına Ofis Boyluk, Kuryelik, Sekreterlik vs. Bile Yaptı ve Yapıyor. Mecburen Yapacağız Siz Yapmazsanız Yapan Bulunur. Peki Sizce Kim Kaybeder? Lütfen Yorumlarımızı Kendimize Saklayalım. Eleştiri Varsa İlanın Altında Değil Başka Yerde Yapalım ki Bu İşe Başvuran Arkadaşlara Ön Yargıyla Bakılmasın ve Kimsenin Yüzünden Kimse Potansiyel Bir İş Teklifinden Mahrum Kalmasın. Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/06/2010 20:09
ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Tecrübeli Üye

Açıkçası ben bu ilanda büyük bir anormallik görmüyorum. Koskoca holdingler ne ilanlar yayınlıyor. Hatta bu bildiri gayet de samimi bir şekilde buraya yazılmış. Anlaşılacağı üzerede bahsedilen iş tanımlarının hepsinde uzmanlık beklenmiyor. Benim anladığım iki uzmanlık aranıyor sadece. Birisi eğitim verebilecek kapasitede teknik bilgi, diyalog ve sosyal yetenek. Diğeride sistemlerin kuruluş, bakım ve desteği noktasında
teknik yeterlilik. Burada network mühendisi, güvenlik uzmanı veya yazılım mühendisi aranmadığı gayet rahat anlaşılabiliyor ki bunların hepsini bir arada arayan nice kuruluşlar var. Bahsedilen iki şey web düzeyinde ve grafik tasarımda temel bilgi, merak ve bu konularda azda
olsa kendini geliştirebilecek birine ihtiyaç olması. Bana göre bir kişi sistem desteği ve teknik uzmanlık alanını hedefliyor, çalışıyorsa en azından kendi ihtiyacını görebilecek kadar Photoshop kullanabilmeli ve web sistemlerine merak duyup, basit şeyler ortaya koyabilmeli. Açıkçası bizim sektörümüzde diğer sektörlerden farklı olarak dünyanın her tarafında geçerli olan bir şeydir önceki cümlede anlatmaya çalıştığım ve bizden buda beklenebiliyor. Seçilen alan, kariyer ve teknik düzey önemli burada tabi.

İş tanımı ve ücretde 🙂 belirtilmiş. Açıkçası belirtilen aralık orta ölçekli kurumların verdiğine ve sektörün içinde bulunduğu duruma göre çok da kötü değil.

Ben avrupa yakasında olmam hasebiyle başvuramadım.
Sitemiz bu konuda size faydalı olur inşallah.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/06/2010 19:40
Rafet S. AYATA
(@rafets-ayata)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

İlan bilgisi ve ücretlendirme konusundaki açıklık ve iş tanımı yeterince açık bu konuda çok fazla bir söze gerek yok. Kendini geliştirmek isteyenler başvururlar iş tanımını ve görevi benimsemeyenler başvurmazlar bu gayet açık.

Yanlız burada sorulması gereken bir durum da başvuruda aranan özel şartlar var mıdır ? Eğitim verecek kişinin mezuniyeti, sözleşmeli mi yoksa dönemsel mi çalışacağı, sözleşmeli ise ne kadar süre ile sözleşme ve sözleşme şartları. Sorulması gereken sorular bunlar.... Bunun dışında yorum olmamasına özen gösterelim lütfen.,

Teşekkürler.

Not : İlanın güncelliğini koruyup korumadığı konusunda da ara ara bilgi veriniz lütfen.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/06/2010 22:40
erdogancorduk
(@erdogancorduk)
Üye

Merhaba,

İlan bu hafta sonuna kadar yani 02/07/2010 tarihine kadar güncelliğini koruyor.
Çözümparktan başvuru yapan 5 arkadaşımızla görüşüme yaptık.Görüşmeler olumlu geçti ve önümüzdeki hafta içerisinde karar verilecek.Kararı okul müdürümüz verecek ben aracı konumundayım yanlızca.Görüşme yapan arakdaşlar ortam hakkında buradan yorum yapabilirler merak edenler için.

İşe alınacak kişinin mezuniyeti özellikle önemli değil ancak tabiki üniversite mezunu olan tercih sebebi olur.Ama lise mezunu olupta bilgisi ve recrübesi diğer arkadaşlardan daha ileri ise o başkadır.Sözleşmeli değil idari kadroya alınacak ve idari kadro statüsünde tam zamanlı olarak çalışacak.

Sayğılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/06/2010 17:29
Samil Altundal
(@SamilAltundal)
Üye

Çok istediğim bir pozisyon du ama olmadı 🙁

Hayırlı olması dileğiyle.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/06/2010 22:27
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

ist için mi bu ilan?

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/06/2010 02:51
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Evet Kayhan'cım başlıkta da yazıyor. 😉

Özel İlk Öğretim Kurumunda.Ümraniye/İst.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/06/2010 14:12
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

izmir de nerde böyle ilan 🙂

hele birde 1.500 maaş, rüyamda görsem beni kandırdığı için rüyama küfrederim 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/06/2010 14:39
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Kayhan tamamen şehirler ve sosyal yaşam standartları. 😉 Saygılar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/06/2010 15:04
Emre Kalaycı
(@emrekalayci)
Üye

Arkadaşlar selamlar bende bu ilana başvurdum ve saolsunlar geri dönüş yapıldı ve görüşmeye gittim gerçekten sıcak bir ortamları var ve yapılacak iş ise diğer arkadaşların söylediği gibi uzmanlık gerektiren işler değil eğitim verebilecek ve bazı işleri takip edecek eleman arıyorlar. Çalıştığımız firmalarda da bilgi işlemle alakalı sadece sistem işi mi yapıyoruz sanki inşallah hayırlı olur herkes için.

Görüşmek üzere... 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/06/2010 16:01
FTHGl
(@FTHGl)
Üye

Ben de başvurdum ve görüşmeye çağırdılar arkadaşlar.Ortam çok güzel ve çalışma şartları çok uygun,merakla bekliyorum,hakkımızda hayırlısı.Müdür bey'in de dediği gibi;"Nasip'se gelir Hint'ten Yemen'den,nasip değilse ne gelir elden..." Bu iş için kim hayırlı ise Allah ona nasip etsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/06/2010 20:30
erdogancorduk
(@erdogancorduk)
Üye

Arkadaşlar merhaba,

Başvuruda bulunduğunuz Bilgi İşlem ve Eğitmen pozisyonu için işe alım sürecimiz tamamlanmış olup görüşmelerimizi sonlardırdığımızı bilmenizi isteriz.

Birlikte çalışacağımız arkadaşmızın Çözümpark aracılığı ile başvuranlardan biri olduğunu belirtmek isterim.Sözleşmesini imzaladı.Umarım her iki taraf için hayırlı olur.

Özgeçmişiniz gizlilik ilkeleri içinde muhafaza edilecek, ilerleyen günlerde oluşabilecek benzer pozisyonlar için değerlendirilecektir. 
Başvurunuz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
CevapAlıntı
Gönderildi : 02/07/2010 15:47
Emre Kalaycı
(@emrekalayci)
Üye

Hayırlı olsun Erdoğan hocam her iki taraf içinde çok istemiştim ama kısmet değilmiş. 

Tekrar hayırlı olsun. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/07/2010 15:50
Sayfa 1 / 2
Paylaş: