Eleman aranıyor!

Bildirimler
Hepsini Temizle

Eleman aranıyor!  

Sayfa 1 / 4
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

İlana bakıp ta sakın tipik bir iş ilanı diye düşünmeyin. Şartları aşağıda veriyorum. Eğer ki bu şartları taşıyorsanız bu iş için uygunsunuz demektir. Neyse daha fazla uzatmadan şartları söylüyorum. =)

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
  • Microsoft Visual Studio programı ve VB, C# programlarına dillerine ileri düzeyde hakim. Bu programlama dilleri ile en az bir Web projesinde Web Master olarak görev almış,
  • Delphi programlama dilini profesyonel anlamda kullanan ve en az 2 proje sahibi olan,
  • Mevcut vb asp.net ve Delphi programlama dillerinde kodlanan projeleri ileri düzeyde yönetebilecek,
  •  Windows Server 2003 yapılandırması ve yönetimini iyi derecede bilen,
  •  Mail Server yapılandırması ve yönetimi konusunda ileri düzeyde bilgiye sahip,
  • SQL Server Enterprise Manager yapılandırması ve yönetimini konusunda tecrübe sahibi,
  • SQL veri sorgulama diline hakim olan, SQL kodu yazabilen,
  • MYSQL veritabanı yapılandırması ve yönetimi konusunda tecrübeli,
  • FortiGate güvenlik duvarı yapılandırması ve yönetmesi konusunda ileri düzeyde bilgiye sahip,
  • Server ve Client yapılandırması, network sistemleri konusunda ileri düzeyde tecrübe sahibi,
  • Windows ve gerekli yazılımların kurulumu, yazılımsal arıza tespiti ve giderilmesi konularında ileri düzeyde tecrübe sahibi,
  •   ASP,PHP, JAVA programlama dillerine hakim olan,
  •   Dreamweaver, PhotoShop, Corel Draw,AutoCAD ve Flash programlarını ileri düzeyde kullanabilen.
  •  Gerektiğinde network kablolama yapabilecek teknik yeterliliğe sahip
  • Office programlarına profesyonel anlamda hakim ve gerektiğinde teknik destek verebilecek,
  • Tiğer ve Tiğer Bordro programlarının çalışma sistemine hakim ve pratik çözüm üretebilecek,
  •  En az 5 yıl deneyim sahibi
  •  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  •  XXXX'de ikamet eden

Dipnot: Şehir adını özellikle sildim. Yanlış anlaşılmalara yer vermemek için. Saygılar.

Aaaa unutmadan bir not daha ilana uygun olduğunu düşünenler varsa ilan linkini özelden paylaşabilirim. Saygılar.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 02/04/2010 00:43
hasanelisert
(@hasanelisert)
Üye

ne diyelim , yazık 🙁 ama malesef sektörde bu ve buna yakın görevde çalışanlar var , kafaların değişmesi lazım (bu sözü herkes bilir)

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/04/2010 01:14
yavuztekno
(@yavuztekno)
Üye

Her eve lazım bir eleman arıyorlar belli ki,grafik,sistem,network,temizlik,bulaşık,yemek...vs

bu tür firmalardan tiksiniyorum aslında bu tür ilanları yayınlayan sitelerde yeterli editörler olması ve bu ilanların ne kadar saçma gereksiz sinir bozucu olduğuna dair kurumları bilgilendirmesi gerek diye düşünüyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/04/2010 02:04
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="yavuztekno"]

Her eve lazım bir eleman arıyorlar belli ki,grafik,sistem,network,temizlik,bulaşık,yemek...vs

bu tür firmalardan tiksiniyorum aslında bu tür ilanları yayınlayan sitelerde yeterli editörler olması ve bu ilanların ne kadar saçma gereksiz sinir bozucu olduğuna dair kurumları bilgilendirmesi gerek diye düşünüyorum.

[/quote]

Arz talep meselesi şimdi iş talep eden çok arz eden az bunu fırsat biliyorlar her sektörde.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/04/2010 02:11
Omer YUCE
(@OmerYUCE)
Üye

hocam bende zaman zaman eleman arıyorum ama bunu okunca oha oldum temizlik ve mutfak işleri unutulmuş ama 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/04/2010 02:41
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="yavuztekno"]

[/quote]

Dediğiniz gibi bir şey olursa o zaman da. İlanı yayınlayan firma yada site vb. yayın organı adil davranmamış olur.Birazda ilanı yayınladıktan sonra bu ilana başvuran olup olmaması önemli olan.

Ömer bey bu çok farklı bir şey =) =) Tanımsız. =)

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 02/04/2010 02:50
Faruk Demirhan
(@FarukDemirhan)
Üye

Şirketler şu anda krizi de fırsat bilip aldıkları elemana birçok iş yükü vermekte. Aslında bir kaç kişinin yapacağı işi bir kişiye mal etmekteler ama maaş konusuna gelince tek bir iş yükü olarak ücret veriyorlar.

Yazık çok yazık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2010 16:27
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

All in one personel arıyorlar. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2010 16:49
Yasar KIYAK
(@yasarkiyak)
Üye

Erdem hocam ver şu adamların adresini firmasını da İK'na mail atayım şöyle destan gibi. Hakikaten bu kadar olur. Daha ne kaldı ki. Sorsan 1000-1500 TL de ücret teklif ederler.

Yazık [:(]

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2010 17:18
Eren AZAKLI
(@erenazakli)
Üye

Şaka gibi 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2010 17:23
Mehmet TOPKAYA
(@mehmettopkaya)
Üye

[quote user="Ugur DEMIR"]

All in one personel arıyorlar. 🙂

[/quote]

Harika :)))))))))

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2010 18:31
Onur Serhat Uygur
(@onurserhatuygur)
Üye

Bu niteliklere sahip bir insanın mevkisi eleman olarak görülmeside ayrı bir ilginçlik diyebilirim:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2010 19:43
Seçkin TOKMAK
(@SeckinTOKMAK)
Üye

[quote user="Onur Serhat Uygur"]Bu niteliklere sahip bir insanın mevkisi eleman olarak görülmeside ayrı bir ilginçlik diyebilirim:)
[/quote]

Eleman olarak görme sebebi maaşın aşağıya çekilebilmesi için sanırsam. personel işveren arasında hakem heyeti gibi bir şey olsa keşke,ilanı felan inceleyebilse,bu ilanı veremezsiniz dese,ne güzel olur:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2010 21:18
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

Yaşar'ım ben bu yoklukta başvursam mı ne? =)=)=)

Ama grafik tasarım ve programlama yüzünden sınıfta kalırım sanırım. =)

Merak ediyorum bu pozisyon için mülakata girecek olan kişinin bu sayılan konularda bilgisi ne derecede acaba ? =)=)

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 07/04/2010 23:53
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

kanka ben bu cvnin yanıma bi  *  atarım iyi niyetim diye 10.000 TL 'ye gelirim , okeyse görüşeyim 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/04/2010 00:17
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Alper YAZGAN"]kanka ben bu cvnin yanıma bi  *  atarım iyi niyetim diye 10.000 TL 'ye gelirim , okeyse görüşeyim :D[/quote]

Alper Hocam bence sende yetmezsin bu arkadaşlara =) =) Onlar Ordinaryus Profesörüs Uzmanüs Ameleüs arıyorlar. =) =)

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 08/04/2010 00:32
Ahmet ALTUNTAS
(@ahmetaltuntas)
Üye

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

Alper Hocam bence sende yetmezsin bu arkadaşlara =) =) Onlar Ordinaryus Profesörüs Uzmanüs Ameleüs arıyorlar. =) =)

[/quote]

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/04/2010 12:26
inanodabasi
(@inanodabasi)
Üye

evet bunlar benden bahsediyor,bir sifat haric hepsi uyuyor..."Gerektiğinde network kablolama yapabilecek teknik yeterliliğe sahip " benim network kablolama konusunda teknik bilgim hic yok :(( demekki beni almazlar....ya bunlar resmen kafa bulmuslar,ne demek onca bilgiye sahip bir insanin network kablolama konusunda teknik yeterliligi sahip olmasi....?

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/04/2010 20:51
sacepni
(@sacepni)
Üye

buna benzer bi ilanla karsılastım ve uzun züre işsizliğin verdiği hazımsızlıkla tahmin etmeme ragmen başvurdum, iş goruşmesine cagırdılar. fiziki gorunum yeterliliği , ulaşım için cabalar fian baya bi eziyetten sonra ( uzun bi sure evde zaman gecirdikten sonra bakkala gitmek bile zor geliyor ) iş gorusmesine gittim. yolda görüşmede etikili olabilmek için ve hanı sonrasında ücret imkanlar filan düşünürken görüşmeye basladık. nese uzatmayalım sonuc; 800 tl maas yemek akpil++ 

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/04/2010 03:03
Sayfa 1 / 4
Paylaş: