Firmamızın Tür...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Firmamızın Türkmenistan Bölgesi için Bilgi İşlem Sorumlusu  

Anonim

FİRMAMIZIN TÜRKMENİSTAN ŞANTİYELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

• Üniversitelerin mühendislik veya 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,
  • Alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip
  • MS Office uygulamalarına (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) tam olarak hakim
  • Microsoft işletim sistemlerini kurup yönetebilen (Windows 2003 Server, Active Directory, MS Exchange, Firewall),
  • Network ağları, donanım ve aktif cihazları yapılandırma konusunda ve yedekleme konusunda tecrübeli,
  • Kullanıcı problemlerine destek verebilecek, bilgisayar kurulumu yapabilecek,
  • Tercihen aranan nitelikler için sertifika sahibi
  • İyi derecede İngilizce bilen, 
  • Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, iş sürecini ve sistem  performansının  takip edebilecek
  • İnsan ilişkileri güçlü, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU  ARAMAKTAYIZ.

NOT: Görüşmeler İstanbul Merkez Ofisimizde yapılcaktır.

ilana kariyer.netten başvurabilirsiniz  http://kariyer.net/jobsearch/jobdetail.kariyer?arn=&sid=&ilankodu=457281&ilId=057

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 11/08/2009 18:05
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Paylaşımınız için tesekkurler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/08/2009 18:43
 Anonim

sitemizde iş arayan arkadaşlar olunca konuyu açayım dedim belki içimizden biri kabul olur kendimizi işe yarar hissederiz

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 11/08/2009 18:44
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Forum üyelerimizin ilanlarını paylaşması ve bu şekilde iç dayanışma sergilemeleri en büyük arzularımızdan biridir, teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/08/2009 23:55
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Tecrübeli Üye

[quote user="vitamin"]sitemizde iş arayan arkadaşlar olunca konuyu açayım dedim belki içimizden biri kabul olur kendimizi işe yarar hissederiz
[/quote]

Türki Cumhuriyetlere gitme gibi bir çalışmam olmuştu farklı nedenlerden dolayı gitmekten vazgeçmiştim.

Nasip diyelim

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/08/2009 13:35
 Anonim

kısmet 🙂 Türk firmaların büyük yatırımları var şuan asyada her alanda sektör devamlı ihtiyaç dymakta uzman kişilere

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 13/08/2009 13:26
adembatman
(@adembatman)
Üye

Ben Başvurdum kariyerden umarım değerlendirmeye alınır

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/08/2009 19:17
Paylaş: