Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Logo Go 3 Hesap ekstresi problemi

6 Yazılar
4 Üyeler
3 Likes
3,930 Görüntüleme
(@bora0734)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar selam ;

Logo Go3 hesap ekstrelerinden hareket olan herhangi bir fişi ekrana al dediğim zaman getiriyor , ancak sorunum ekrana gelen ekstreyi aşağı yukarı kaydırdığım zaman ekrandaki yazan yazılar siliniyor. Bunun çözümünü ekran kartı takarak , bıos update yaparak , sürücü güncellemeleri yaparak bulamadım. Kullanıcı ile ilgili bir sorun değil çünkü başka bir bilgisayarda aynı kullanıcı sorun yaşamamakta. Tecrübe edinen veya bilgisi olan var ise lütfen yardımcı olsun. Kafayı yedim 🙂 Selamlar

Gönderildi : 13/10/2021 14:47

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4255
Co-Helper

Muhtemel görüntü yineleme problemidir vga takarak yani ayrı driver'la çözülmediğine göre windows kernel durumu kaynaklı olabilir windows'u yenilemeyi düşünün derim. Yazıcı varsa yazıcı değiştirme de denenebilir.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/10/2021 15:41

(@bora0734)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

@ibrahimyildiz Cevabınız için teşekkür ederim.

Gönderildi : 13/10/2021 16:09

(@emrecetinkan)
Gönderiler: 41
Trusted Member

Hocam nasıl çözdünüz?

Gönderildi : 22/10/2021 17:27

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4255
Co-Helper

Konu da geçen deneme ve önerileri uygulayın derim. OS sihhatinden emin olmalısınız.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/10/2021 16:02

(@yussel53)
Gönderiler: 8
Active Member

izle / seçenekler altında Geçici veri kataloğu var oradan windows yazma yetkisi olan bir yeri seçmelisin.. O zaman raporları 3-2 -1 sayfalara geri gidebilir yada ekranda tam gözükür.

Gönderildi : 30/10/2021 00:45

Paylaş: