Anasayfa » Forum

Cyberoam Raporlama ...

Cyberoam Raporlama Hk.  

RSS
Serdar Öztürk
(@SerdarOzturk)
Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar;

Cyberoam raporlama hakkında kısa bir bilgi almak isterdim. Kullanıcılarımızı İP ve Mac ile filtreliyoruz. Hangi ip adresli makinenin hangi sitelere girdiğiniz ve o sitelerde ne kadar süre geçirdiğini görmek gibi rapor oluşturabilirmiyiz. Birde tek tek değilde tüm ip adresleri için toplu excele rapor çekme gibi bir imkanımız var.

Cyberoam yeni kullanıcısıyız desteğinizi bekleriz.

Alıntı
Gönderildi : 09/05/2017 12:49
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

iview vardı sanırım raporlama için cyberoam tarafında

https://www.cyberoam.com/cyberoamiview.html

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/05/2017 13:11
 Anonim

Selamlar ;

Cyberoam Raporlama Hk.

Vasvi Hocamın da  belirttiği  gibi iview  yazılımı  uzerınden  bir  pc'ye  loları  alabiliyorsunuz  en son DMZ  BİLİŞM  idi Türkiye Dist ürün Lisansları da  var ise ki  ürün yeni  olduğundan vardır  diye  düşünüyorum ücretsiz  olarak 5651 loglaması  da  yapabiliyorsunuz Zaman Damgası için  gerekli KamuSM  damgası almanıza da  gerek  yok DMZ  tarafından  size  verilen  bir  id ve  pass  kullanmanız  yeterli  oluyordu , DMZ  tarafı ile  görüştüğümde  Kamusm den zaman damgalaması için kontorleri  müşteriye  yansıtmadan lisans  dahilinde  kullandırdıklarını  belirtmişlerdi

[quote user="Serdar Öztürk"]

Merhaba arkadaşlar;

Cyberoam raporlama hakkında kısa bir bilgi almak isterdim. Kullanıcılarımızı İP ve Mac ile filtreliyoruz. Hangi ip adresli makinenin hangi sitelere girdiğiniz ve o sitelerde ne kadar süre geçirdiğini görmek gibi rapor oluşturabilirmiyiz. Birde tek tek değilde tüm ip adresleri için toplu excele rapor çekme gibi bir imkanımız var.

Cyberoam yeni kullanıcısıyız desteğinizi bekleriz.

[/quote]

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/05/2017 03:46
Paylaş:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol