fbpx
Anasayfa » Forum

ETA SQL ile ilgili dusunceleriniz ve yorumlariniz  

RSS
Mert Kaplan
(@MertKaplan)
Üye

Merhabalar,

Sirkette bir ERP degisikligi soz konusu bunun icin size ETA SQL ile ilgili dusuncelerinizi sormak istedim. Oto yedek parca sektorunde ve toptanciliginda kullanildigini biliyorum.

Arama yaptim ancak genel bir konuya rastlayamadim spesifik hatalardan da bekledigim tarzda yorumlara ulasamadim.

Not : Yeni uye oldum, umarim bende ufakta olsa katkida bulunabilirim toplulugumuza. 

Alıntı
Gönderildi : 03/04/2015 00:27
Yavuz Filizlibay
(@yavuzfilizlibay)
Üye

Merhaba

Üretim olmayan stok-satış-pazarlama bölümleri için kullanılacaksa bu programlar gayet yeterli, dediğiniz firma ve diğer bilinen firmaların programları gayet yeterli seviyede. Erp ve Mrp konuları tamamen firma kültürü ile alakalı konular, proje aşamasında iyi analiz edilmezse hüsranla sonuçlanıyor. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2015 14:04
Semih İMİR
(@semihimir)
Üye

Mert Bey Merhaba, ETA programını ERP sistemi olarak sisteminize entegre etmeniz biraz zor olabilir. Program yapısı muhasebe- ön muhasebe ortamlarına uygundur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/04/2015 22:31
Tursun İsak
(@Tursunisak)
Üye

ETA SQL ile birçok çözüm üretmek mümkün ama yinede ETA dan uzman bir eğitmen ile düşüncelerinizi paylaşarak doğru adımlar atmak en iyisi.

Diğer arkadaşın dediği gibi iyi bir araştırma yapmadan sonu hüsran olabilir.Tabi bu yazdığım her 2 taraf içinde geçerli.Program alıp kullanamayan insanlarda var ama işine uygun program ile başlamayanlarda.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/04/2015 23:17
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol