Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Winner Online'da mağaza kodu sabitleme

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
473 Görüntüleme
(@ErdincGocer)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Örneğin; Uzakmasaüstü ile bağlanan bir kullanıcım Winner Online programının giriş kısmında Mağaza kodu yazan yere bir mağaza kodu yazdıktan sonra sadece o uzakmasaüstünden o mağaza kodu ile giriş yapılabilmesi başka mağaza kodu ile giriş yapamamasını yani sabit kalmasını nasıl sağlarım? Şimdiden teşekkürler..

Gönderildi : 04/03/2010 12:31

(@DokuzUncuKoy)
Gönderiler: 47
Trusted Member

Bir kez girdikten sonra değiştirilemiyorsunuz değiştirmek için regeditten müdahale etmeniz gerekiyor.

Gönderildi : 04/03/2010 13:12

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

Merhaba

Bu istediğiniz şey için Nebim den desktek almalısınız. Sizin yapacağınız bir şey değil. Biz bu işlem için Nebim'in bize verdiği farklı exe 'ler kullanıyoruz. Mağazaların exe si bahsettiğiniz gibi bir sefer girildikten sonra değiştirilemiyor. Regeditten müdahale gerekiyor. Merkezde kontrol için kullandığımız exe de ise kullanıcı kodunu kendimiz girebiliyoruz.

Gönderildi : 04/03/2010 13:27

(@ErdincGocer)
Gönderiler: 44
Trusted Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler fakat ben Winner kurulumu yapmıyorum kurulumu yapılmış Winner ve Winner Online da kullanıcı ayarları yapılandırması hakkında bilgi edinmek istiyorum bu sebeple konu açmıştım yani bu bahsi geçen konuda çözüme ulaşmak için Regeditten neler yapılması gerektiği mesela. Yinede bilgilendirmeniz için teşekkür ederim..

Gönderildi : 04/03/2010 14:21

(@KURTULMUSFEVZi)
Gönderiler: 21
Eminent Member

Başlat çalıştırdan Regedit yazın

Gelen pencereden HKEY_CURRENT_USER bunu açın.

ardından sırasıyla software-->Nebim-->Mağazakodu

bordan ulaşırsınız.

şimdi sağ bölümdeki Code yi çift tıklayın gelen penceredeki mağaza kodunu silip kapatın

işlem tamamdır şimdi istediğiniz mağaza kodu ile giriş yapabilirsiniz.

Gönderildi : 16/12/2011 18:54

(@KURTULMUSFEVZi)
Gönderiler: 21
Eminent Member

edit:

iki kez yazmışım bunu sile bilirsiniz

Gönderildi : 16/12/2011 18:54

Paylaş: