Crm 4.0 ' da gelen ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Crm 4.0 ' da gelen mail, mail grubundaki kişilere ulaşmıyor !!!  

RSS
Mennan Sevim
(@MennanSevim)
Üye

Merhabalar ,

İlk olarak;

Bizim destek@... diye bir email grubumuz var.Crmde bu mail adresine gönderilen mail grubuna gönderilen mailleri göremiyoruz ama grubun içerisindeki adreslere tek tek gönderim yapılabiliyor.Bunu nasıl çözebilirim

İkinci olarak;

Her kullanıcı sadece kendi gönderdiği maili okuyup görebilsin.

Üçüncü olarak;

Sadece bir kullanıcıya özel olarak kimse admin  de olsa kimse tarafından görünemesin istiyorum

Yardımlarınızı Bekliyorum 
.
Alıntı
Gönderildi : 26/10/2011 19:55
Emre BALCI
(@emrebalci)
Üye

Merhabalar

Sorun olarak ilk madde dağıtım grubu ile ilgili sorun gözüküyor. Diğer sorularınız talep olarak gözüküyor. Sorularınız varsa yardımcı olalım. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/10/2011 01:29
Mennan Sevim
(@MennanSevim)
Üye

Cevabınızdaki dağıtım grubu anahtar kelimeniz bile araştırmama yardımcı oldu tşk ederim 🙂 Diğer sorularım yetkilendirme ile ilgili bir şekilde araştırırım.

Sorumu şöyle değiştireyim o zaman.Crm'deki e-postalar nerede saklanıyor.Depolandığı yeri değiştirebilir miyim ? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/10/2011 12:24
Ahmet Karateke
(@AhmetKarateke)
Üye

[quote user="mennano"]

Merhabalar ,

İlk olarak;

Bizim destek@... diye bir email grubumuz var.Crmde bu mail adresine gönderilen mail grubuna gönderilen mailleri göremiyoruz ama grubun içerisindeki adreslere tek tek gönderim yapılabiliyor.Bunu nasıl çözebilirim

İkinci olarak;

Her kullanıcı sadece kendi gönderdiği maili okuyup görebilsin.

Üçüncü olarak;

Sadece bir kullanıcıya özel olarak kimse admin  de olsa kimse tarafından görünemesin istiyorum

Yardımlarınızı Bekliyorum 
.

[/quote]

crm 4.0'ın mevcut yetkilendirmelerinde sadece maile özel bir yetkilendirme malesef yok tüm aktivitelerde kullanıcı bazında, departman bazında, ana ve alt departmanlar bazında ve organizasyon bazında yetkilendirme var. ama email entitysinin onload'una javascript yazarak bunu yapabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/10/2011 04:07
Paylaş: