Detaylı Makale İste...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Detaylı Makale İsteği  

Ayhan Özdemir
(@ayhanozdemir)
Üye

Merhabalar,

Mdaemon mail server programı ve Kaspersky Endpoint Security center programı ile ilgili detaylı bir makale,döküman,video var ise paylaşırsanız çok sevinirim.İngilizce makale okudum ama tam anlayamadım.O yüzden yardımlarını bekliyorum.

Teşekkürler

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 03/02/2016 10:56
Okan Özbey
(@okanozbey)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Mdaemon pek yaygın olarak kullanılan bir mail çözümü değil bu sebeple hiç makalesi bulunmuyor ilk fırsatta bir makale yayınlayabilirim ancak birşey sormak istiyorum elinizde buna ait bir lisans mı var ? Yani alternatif olarak mailenable , merak mail gibi daha yaygın çözümleri neden kullanmıyorsunuz ? 

www.okanozbey.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/02/2016 11:15
Ayhan Özdemir
(@ayhanozdemir)
Üye

Hocam elimizde lisans var 2007 yılından beri firma kullanıyordu.2015 yılında lisans yenilemesi yaptım tekrar.Sizin önerdiğiniz programlara yabancıyım.Ücretsiz mi ? kullanımı ve yapılandırması nasıldır bilmiyoırum

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 03/02/2016 18:11
Okan Özbey
(@okanozbey)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhaba, 

Gereksinimlerinize göre değişiyor. Örneğin Mailenable ücretsiz bir versiyonu var ancak spam filter tanımlanamıyor, spam filter'i zaten gateway ile çözeecekseniz ücretsiz versiyonu işinizi görebilir. Çözümpark üzerinde makaleler mevcut mailenable ile ilgili. 

www.okanozbey.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/02/2016 18:13
Ayhan Özdemir
(@ayhanozdemir)
Üye

Hocam teşekkürler.Hazırlayacağınız makaleleri 4 gözle bekliyorum.

İyi Çalışmalar.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 07/02/2016 02:56
Paylaş: