Faronics Anti-Virus...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Faronics Anti-Virus Kurulumu Kullanımı  

Anonim

Merhaba Yardımlarınız İçin Şimdiden Çok teşekkür ederim başlıktata belirttiğim gibi  Faronics Anti-Virus kurulumunu ve kullanımı öğrenmek istiyorum türkçe dil desteği yok ve anti virus için internette acıklamada bulamadım kurmaya calıştım ama biraz karışık siz ustalarımızdan resimli kurulum ve ayarları konusunda yardım almak istiyorum ilk izlenimlerim söyle oldu kuruluma başladığımda sql server 2012 kurulumu yapıyor zannedersem localhost kuruyor veritabanı olusturmak için heralde nasıl çalısıyor bilmiyorum internet cafeye kurmayı düşünüyorum eğer virus veritabanını bir sunucudan alıyorsa çok güzel olur deep freeze gibi consoldan yönetilirse çalışma mantığı nasıl işliyor yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 14/11/2015 22:46
oldmember
(@yavuzfilizlibay)
Üye

Merhaba

Pek bilinen bir anti-virus yazılımı değil. Yaygın olmadığı için Türkçe kurulum ve yapılandırma makalesi bulamayabilirsiniz.

Ama mantık olarak, çoğu antivirüs yazılımı, bir merkez pc ye server versiyonu kuruluyor, diğer client pcler de bu server makinadan virüs tanımlarını ve güncellemelerini çekiyorlar. Server tarafında yönetim konsolu oluyor, tüm clientlardaki antivirü yazılımını bu ekrandan yönetebiliyorsunuz. Sizin kurmak istediğiniz programda da bu özellikler vardır. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/11/2015 01:47
Paylaş: