Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Makale yayınlama  

RSS
emircan kurtkan
(@emircankurtkan)
Üye

Makalelerimi Çözümpark'ta yayınlamak istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Birkaç yöneticiye mesaj attım garanti olsun diye konu açıyorum. 

Alıntı
Gönderildi : 07/01/2014 13:12
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,
Kuralları baz alarak makalenizi yazdıysanız eğer makale@cozumpark.com adresine makalenizi ulaştırabilirsiniz. Size geri bildirim gelecektir.
Saygılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2014 13:15
emircan kurtkan
(@emircankurtkan)
Üye

Makaleler tamamıyla bana ait, kopya yok.

Uygulamaları yapıldı, screenshot'larını aldım. Uygulamada Screenshot'larda bana ait. Sadece kişisel sitemde yayınlıyordum. Çözümparkada eklemek istiyorum. Kuralları okumadım. Kuralların yazdığı konuyu bulamadım. Rica etsem link gönderebilir misiniz ? Teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2014 13:20
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,
http://www.cozumpark.com/forums/thread/651.aspx

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2014 13:51
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba, bu süreç değişti arkadaşlar, bilgi vermek istiyorum.

Eğer makale yayınlamak istiyorsanız öncelikle tabiki makale şartlarına uygun bir yazınız olmalı. Ancak yeni sitemiz ile beraber artık makale veya blog postu yayınlayabiliyoruz. Yani pek çok yazar kısa ama değerli yazılar paylaşmak istediğinde bunun bir makale olmadığını söyleyip kabul edemiyorduk, onlarda kendi blog sitelerinde paylaşıyordu ancak malum ÇözümPark üzerinden daha çok kişiye ulaşma ve daha çok bilişim uzmanına faydasının dokunmasına imkan olmuyordu.

Bu nedenle blog yazınız veya makaleniz hazır ise öncelikle sitemize üye olun ve sonra info mail adresine mail atın. Size yazar yetkisi tanımlandıktan sonra ekteki dokumanı takip ederek makale veya blog yazınızı sitemize yükleyin ve onaya gönderin.

Hepsi bu.

Yazılarınızı bekliyoruz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/03/2020 15:03
Paylaş: