Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office 365 plan seçimi.

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
714 Görüntüleme
(@bilalhaksever)
Gönderiler: 354
Honorable Member
Konu başlatıcı

Yaklaşık 10 kullancısı olan mail sistemimiz var.

Office 365 geçmek istiyoruz.

Planlarda farklı seçenekler var,

Hangi paketi seçmek başlangıç düzeyi için yeterli olur.

Teşekkürler,

1-Office 365 İş Başlangıç paketi

50 GB posta kutusu ve özel e-posta etki alanı adresi ile e-posta barındırma

Bu plana office uygulamaları dahil değil,zaten onları istemiyoruz.Office paketimiz var.

İstediğimiz kurumsal alan adına bağlı mail hesapları oluşturmak exchange olarak kullanabilmek.

2- Office 365 Kurumsal E1 paketi

Kurumsal e-postanızı, masaüstünüzden veya web tarayıcısından erişebileceğiniz zengin ve tanıdık Outlook deneyimiyle kullanın.

Üstelik, kullanıcı başına 50 GB posta kutusu ve 150 MB’a kadar ek gönderme olanağından yararlanabilirsiniz.

Gönderildi : 18/02/2019 03:12

(@fatiihdemiir)
Gönderiler: 46
Trusted Member

Merhaba,

Sadece mail hizmeti kullanmak istiyorsanız Exchange Online paketlerine bakabilirsiniz. Maliyet olarak daha uygun olur. İhtiyacınıza göre de Plan1 veya Plan2 tercih edilebilir.

Gönderildi : 18/02/2019 12:37

(@erdemyaglikara)
Gönderiler: 1165
Noble Member

Merhaba,

Aşağıdaki paketleri incelemenizi tavsiye ederim.

https://products.office.com/tr-tr/business/compare-more-office-365-for-business-plans

https://products.office.com/tr-tr/compare-all-microsoft-office-products?tab=2

Eğer sadece mail hizmeti kullanmak istiyorsanız  office 365 iş başlangıç paketini tercih edebilirsiniz.

Gönderildi : 18/02/2019 16:30

(@bilalhaksever)
Gönderiler: 354
Honorable Member
Konu başlatıcı

Erdem bey Fatih bey teşekkürler,bahsettiğim planlar linklerini verdiğiniz planlardı.

Bu planlar içerisinde iş ve başlangıç paketinde deneme süresinde kendi etki alan admızı 

bağlayabiliyormuyuz.Yoksa bu ödeme yaptıktan sonramı etkin oluyor.

Başlangıçta onmicrosoft.com olarak geliyor,

Gönderildi : 19/02/2019 15:03

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,

1 aylık deneme sürümünde sayınalmış gibi işlem yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız neler ise baştan iyi planlayıp Örnek : Mail kapasitesi, Ofis Programına gerek olup olmadığı, Skype kurumsal v.b. Bunlara karar verip doğru paketi seçmek en mantıklısı olacak.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/02/2019 15:56

Paylaş: