Forum

Google Apps Kullanı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Google Apps Kullanıcı Tanımlarken hata

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
547 Görüntüleme
(@VeyselKARATOPUK)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

İyi Günler, Google apps de bir problemim vardı. Halihazırda 34 adet hesabım var ve Yeni bir kullanıcı hesabı açtım açarken bir hata mesajı aldım açılıp açılmadığını kontrol ettiğimde kullanıcı hesabını ve maili listede göremedim. Tekrar açmayı denediğimde bu kullanıcının varolduğu sebebiyle yeni hesapta açamadım hiçbir şekillde ne görebiliyorum nede aynı isimde hesap açabiliyorum. Hesaba verdiğim kullanıcı adı ve parolası ile bağlanmak istediğimde sunucu hatası veriyor. Başka bir mail açıp silebiliyorum hiçbir sorun yok. Sorunun çözümü konusunda yardımlarınız bekliyorum. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Gönderildi : 02/08/2010 19:52

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

İyi Günler, Google apps de bir problemim vardı. Halihazırda 34 adet hesabım var ve Yeni bir kullanıcı hesabı açtım açarken bir hata mesajı aldım açılıp açılmadığını kontrol ettiğimde kullanıcı hesabını ve maili listede göremedim. Tekrar açmayı denediğimde bu kullanıcının varolduğu sebebiyle yeni hesapta açamadım hiçbir şekillde ne görebiliyorum nede aynı isimde hesap açabiliyorum. Hesaba verdiğim kullanıcı adı ve parolası ile bağlanmak istediğimde sunucu hatası veriyor. Başka bir mail açıp silebiliyorum hiçbir sorun yok. Sorunun çözümü konusunda yardımlarınız bekliyorum. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Merhabalar,

Portalımıza hoşgeldiniz.

Standart üyelik mi? Yoksa ücret ödüyor musunuz Google'a?

Yönetici hesabınızla login olduktan sonra Kullanıcılar ve gruplar  kısmından ilgili user'ı seçip kullanıcıyı silin diyemiyor musunuz?

Gönderildi : 03/08/2010 17:37

(@VeyselKARATOPUK)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba teşekkür ederim. 

Standart hesap  oluşturduğum mail hesabını ne kullanıcılar altında nede guruplar altında göremiyorum hatta başka bir hesabın url adresinin mail adresi kısmını silip göremediğim bu hesabı yazıyorum yinede olmuyor standart hesap olduğu için destekte alamıyorum spesifik bir durumla karşı karşıyayım yani

Gönderildi : 03/08/2010 23:13

(@Anonim)
Gönderiler: 0

aynı durum bende de oldu.

şunu dene 

başka bir kullanıcı adı aç

bu açmak istediğini alias olarak ekle

bakalım ne olacak?

Gönderildi : 05/08/2010 21:49

(@VeyselKARATOPUK)
Active Member
Konu başlatıcı

değişen birşey yok malesef 

Gönderildi : 06/08/2010 16:13

(@gokhanalagoz)
Active Member

Merhaba

İlk önce oluşturdugunuz kullanıcıyı silin sonra 5 gün bekledikten sonra aynı kullanıcıyı tekrar oluşturun

İyi Çalışmalar.

Gönderildi : 13/08/2010 17:11

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhaba

İlk önce oluşturdugunuz kullanıcıyı silin sonra 5 gün bekledikten sonra aynı kullanıcıyı tekrar oluşturun

İyi Çalışmalar.

Geribildirim için teşekkürler.

Gönderildi : 13/08/2010 21:01

(@VeyselKARATOPUK)
Active Member
Konu başlatıcı

Malesef tüm denemeler başarısız gmail yöneticilerine mail attım sonucu bekliyorum.

Gönderildi : 17/08/2010 01:12

Paylaş: