Anasayfa » Forum

Hp'de İşe Başlamak

Bildirimler

Hp'de İşe Başlamak  

RSS
Kaan Tekkol
(@kaantekkol)
Üye

Arkadaşlar Merhaba

Aramızda hp de görev yapan arkadaşlardan firma hakkında bilgi almak istiyorum. İmkânları, şartları nelerdir? Ne gibi avantajları vardır.

Yorumlarınızı rica ederim.

Herkese teşekkürler.

Alıntı
Gönderildi : 21/02/2011 23:19
Berkant MUTLU
(@berkantmutlu)
Üye

Nasıl bir bilgi istiyorsunuz ? HP'de hangi görevde bulunacaksınız? Bunlar önemli.

Her bölümde dolgun maaş yok, özel sağlık sigortası, sgk, bölüme göre araç var. Gayet güzel bir firma. Rahat sayılacak bir çalışma ortamı ve bölümüne göre de saatleri var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/02/2011 10:35
Kaan Tekkol
(@kaantekkol)
Üye

Yok aslında. Başlama gibi bir durum söz konusu değil. Dikkatimi çektiği için bilgi almak istedim sadece.

Maaş şu anda ilk planda gibi gözüksede teknoloji firmasında çalışma isteği kariyer anlamında önemli bir basamak düşünceme göre. Kendime çok şey katabilirim diye düşünüyorum. Bu talebime yanıt verebilirler mi diye merak ettim açıkçası.

Örneğin sistem yöneticisi yada sistem uzman yardımcısı dersek hangi sorumluluklar karşımıza çıkar ve genel (ücret dahil) imkanlar nelerdir?

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/02/2011 10:58
 Anonim

hp bordrolu olarak calıcaksan kacırma derim şartları oldukca ıyıdır giren biri kolay kolay cıkmaz 8 sene once konustugum ınsanlar halen ordalar.bilgine.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/03/2011 22:36
Samil Altundal
(@SamilAltundal)
Üye

onur.kara@datateknik.com.tr

arkadaşım, aynı yerde çalışıyoruz bilgi alabilirsin eğer istersen.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/03/2011 13:01
Paylaş: