Anasayfa » Forum

Sistem Destek Uzman...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Sistem Destek Uzmanı Aranıyor.  

RSS
Onur Gedik
(@onurgedik)
Üye

Kocaelin'de bulunan firmamızın Bilgi işlem Merkezin'de çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Bilgi İşlem Uzmanı alınacaktır.

Tercihen Ön Lisans ve Lisans bölümlerinden mezun,

Sistem ve network konusunda en az 3 yıl deneyimli,

Microsoft işletim sistemleri, MS Office ve genel IT bilgisi olan (PC Donanım, Windows İşletim Sistemleri),

PC donanım/yazılım, yazıcı, faks, fotokopi, telefon santrali, PDKS ve kamera sistemleri yönetim,

konularında genel bilgi sahibi, LAN / WAN yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi ve deneyim sahibi,

Bilgisayar, yazıcı ve ağ teknik problemleri konusunda deneyimli,

Dinamik ve yoğun çalışma ortamlarında görev alabilecek,

Takım çalışmasını benimsemiş, sonuç odaklı çalışan,

Analitik düşünebilen,

Takip yönü güçlü, detaylara hakim, yönetsel becerisi olan, koordinasyon becerisi yüksek,

İnsan ilişkileri güçlü, inisiyatif kullanabilen.

Problem çözme ve karar verme yeteneklerine sahip Askerliğini tamamlamış Yapacağı İşler: İş yerimizdeki bilgisayarların çalışmasının sağlanması, Bilişim cihazları kullanımı konusunda destek verilmesi, Bilgisayar dışındaki teknik cihazların kullanımı ve yönetimi konusunda sorumlu olması, Kamera, Santral, Yazıcılar gibi ofis içinde kullanılan cihazların takibi ve sorunlarının giderilmesi, E-mail hesapları açılması.

Kocaeli bölgesine yakın yada Tuzla - Maltepe  bölgesi arasında ikamet eden.

CV'leri onur.gedik34@gmail.com iletebilirsiniz.

Alıntı
Gönderildi : 20/02/2020 21:08
Konu Etiketleri
Cahit YOLACAN
(@cahityolacan)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Onur bey merhaba Çözümpark HR telegram bölümünde ekleyin bence : https://t.me/cozumparkhr  

Cahit YOLAÇAN
vExpert - vExpert NSX - CCNA- MCSE - CEH
https://www.vmwaretv.com

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/02/2020 00:05
Paylaş: