Donanım bilgim ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Donanım bilgim çok iyi ve sistem eğitimi alıyorum Desktop Support olarak iş arıyorum  

RSS
enverakkuş
(@enverakkus)
Üye

Merhabalar Ben Enver Akkuş 22 yaşındayım. İstanbulda İkamet etmekteyim. Donanım bilgime güveniyorum halen Netron Bilişim Akademisinden MCITP eğitimi almaktayım. Bu konuda çok hevesliyim gelecekte iyi bir sistemci olmak istiyorum şuan herhangi bir belgem yok teknik bilgime güveniyorum. Desktop Support olarak İş arıyorum. Bu konuda Bana Destek ve Yardımcı olacak Arkadaşlara çok teşekkür ederim.

İrtibat bilgilerim

enver.akkus@hotmail.com

Alıntı
Gönderildi : 04/04/2009 00:20
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Merhabalar,

Genel olarak bir açıklama yapmak istiyorum, sizin talebiniz buna ön ayak olacak yani 🙂

Sizlerin de bildiği gibi portalımız Türkiye Bilişim çevrelerinde kısa sürede iyi izlenimler bırakmayı başardı ve çevrelerce takip ediliyor.

Dolayısıyla özellikle yönetici seviyesindeki insanlara burada BT çalışanlarının kendilerini gösterebilmesi bizlere sunulmuş gerçek ve büyük bir şanstır; üyelerimizin taahhüt ettiği gerek belgesel, gerekse pratik bilgileri forum üzerinde yazdıkları cevaplarla, yine forum üzerinde yaptıkları analitik yoruma dayanan neden ve nasıl açılımlarıyla, internet üzerinde olsa dahi bu portalda insanlar ile olan iletişimlerindeki beceri ve saygınlıklarıyla, makale yazma (yazı dilini iyi kullanma) konusundaki yetkinlikleriyle, paylaşımcı bir yapıya sahip olup olmadıkları (ekip çalışması)  gibi ön izlenimlerle, sahip oldukları yazılı özgeçmişlerinin aynı zamanda gerçek olduğunu bu şekilde kanıtlayabilmektedirler.

Burada pek çok arkadaşımız kendini bu şekilde kanıtlamış ve bu ortam sayesinde yeni iş kapılarını aralayabilmiştir. Buna ben de dahil olmak üzere..

Amacım sadece insanlara burada bilgi paylaşımının ne denli önemli olduğunu anlatabilmektir. Bu mesaj sadece size yazılmış bir cevap değildir, mesajınız sayesinde genel bir açıklama yapma fırsatına sahip oldum, teşekkür ederim. 

Hepinize bol şans diliyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/04/2009 00:37
Paylaş: