bende iş bakıyorum

Bildirimler
Hepsini Temizle

bende iş bakıyorum  

RSS
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhabalar arkadaşlar

15 Nisan 2014 itibarı ile şu anki işimden ayrılmam sebebi ile yeni iş fırsatları araştırıyorum

Ani , plansız ve sıkıntılı bir süreç oldu benim için .

tecrübem ve önceki yaptığım işler imzamdaki linkedin profilimde bulunmakta.

vasvi.uysal@gmail.com

Alıntı
Gönderildi : 21/03/2014 15:34
DoganYildiz
(@DoganYildiz)
Üye

Hayırlısı olsun diyelim. İnşallah kısa sürede uygun bir iş bulursunuz. Profosyonel iş hayatının cilvelerimi desek cahiller ile çalışmanın zorluğu mu artık orası herkesin kendi yorumuna kalsın...

Kolaylıklar dilerim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 15:54
Güney OKTAYLI
(@guneyoktayli)
Üye

[quote user="Vasvi UYSAL"]

Merhabalar arkadaşlar

15 Nisan 2014 itibarı ile şu anki işimden ayrılmam sebebi ile yeni iş fırsatları araştırıyorum

Ani , plansız ve sıkıntılı bir süreç oldu benim için .

tecrübem ve önceki yaptığım işler imzamdaki linkedin profilimde bulunmakta.

vasvi.uysal@gmail.com

[/quote]

Hocam eğer özel sebepler yok ise bizlere tecrübe açısından soruyorum iş yerinden neden ayrıldınız veya istifa ettirmek zorunda kaldınız?
Teşekkür ederim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 16:35
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)

Hocam bu tip şeyleri konuşmanın yada yazışmanın çok etik olmayacağı düşüncesindeyim.

artı geriye bakmak yerine ileriye bakmak hepimiz için daha faydalı olacaktır bence

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 17:07
Güney OKTAYLI
(@guneyoktayli)
Üye

[quote user="Vasvi UYSAL"]

Hocam bu tip şeyleri konuşmanın yada yazışmanın çok etik olmayacağı düşüncesindeyim.

artı geriye bakmak yerine ileriye bakmak hepimiz için daha faydalı olacaktır bence

[/quote]

Hocam yanlış anlaşılmak istemem , sadece sizin gibi değerli bir insanı gerek bilgi gerekse üslubunuzdan ileri gelen bir seviyeniz var neden bir firma kaybetmek istesin ki? Bu sorunun cevabını da ileride kariyer adımlarımızı tırnaklarımızla kazıya kazıya geldiğimiz noktada sizin  tecrübelerinizden istifade edebilmek adına sordum sadece teşekkür ederim ilginize.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 17:53
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)

şöyle örnek vereyim boşanan çiftlerin de  bir çoğu aklı bir karış havada ve çok severek  evleniyor ,  sözler vererek yola çıkıyor 🙂

hayat bazen sizin gitmek istediğinizden farklı bir yolda yürümek için zorlayabiliyor sizi 

iyi çalışmalar 

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 18:04
Güney OKTAYLI
(@guneyoktayli)
Üye

"hayat bazen sizin gitmek istediğinizden farklı bir yolda yürümek için zorlayabiliyor sizi "-> Güney bunu beğendi !
Geçenlerde bir arkadaşımda işten çıkarıldı, hemde alakası olmadığı bir konudan dolayı, üzüldük fakat  şimdili pozisyonu eski işinden kat be kat iyi HAMDOLSUN. Hayır vardır diyelim Vasvi hocam 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/03/2014 18:34
Paylaş: