İzmir ve çevre...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İzmir ve çevresinde Bilgi işlem / Helpdesk işi arıyorum.  

RSS
aykutersoy
(@aykutersoy)
Üye

Arkadaşlar merhaba,

İzmir ve çevresinde Cv'me uygun Bilgi işlem Elemanı yada sistem destek sorumlusu / Help desk işi arıyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.  

Aykut ERSOY
(0506) 414 59 58
(E-mail : aykutersoy@hotmail.com

KİŞİSEL BİLGİLER

Doğum Tarihi   27 / 11/ 1981
Medeni Durum  Bekar
Askerlik Durumu  21 /11/ 2002 tarihinde tamamlandı
Ehliyet                              B sınıfı (Aktif olarak araç kullanıyorum)

İŞ TECRÜBESİ

08.10.2007                       Etap Endüstri ve Yatırım Holding A.Ş.
19.07.2010                       Sistem Destek Sorumlusu

 Holding bünyesinde bulunan 3 firmada yaklaşık 200 kullanıcıya sistem destek ve kullanıcı desteği verilmesi.
 Ms – Dos , Microsoft Windows xp, 2000 ,7 işletim sistemleri ,Windows 2000-2003 Server , Active Directory, Linux Debian email server ,Linux firewall server sistemlerinin yönetilmesi ve kurulumlarının yapılması.
 Microsoft Office 97, xp, 2003 , 2007 kullanıcı desteği verilmesi
 Linux Database Server’in ve kullanıcıların yedeklerini almak. Bu verilerin harici bir alana yedeklenmesi.
 Netsis Personel Programına teknik destek verilmesi. Gerekli güncelleştirme ve yedeklerinin kontrolü.
 Şirketin bünyesinde bulunan dot matrix , lazer ve barkod yazıcıların bakımı ve desteği.
 Şirket kapsamında bilgi işlem ihtiyaçlarının belirlenmesi, holding ve bağlı olan alt şirketlerinin bilgi işlem satın almalarının yapılması.
 Üretimde kullanılan baskı makinelerine bağlı olan pc lerin arıza durumunda yetkili firma ile görüşüp desteğinin verilmesi
 Şirketin Web Sayfalarının düzenlenmesi

01.05.2007  Probil Bilgi İşlem Makineleri
06.10.2007                         Philip Morris Fabrika ( Sistem Destek Asistanı)

• Philip Morris torbalı fabrikasında help desk bölümünde is support olarak çalışıyordum.
• Firma içerisinde yaklaşık 400 kullanıcıya client desteği
• Pc , notebook ve el terminallerini donanım ve yazılım desteği sağlanması.
• Fabrika içerisinde bulunan laser, nokta vuruşlu, barkod yazıcılar ve dect – sabit telefonların teknik desteğini verilmesi.
• Tüm network ve telefon santrali altyapısı desteği

06.10.2003                         Egebimtes Bilgi İşlem Makineleri
01.05.2007                         Teknisyen

2003 (9 ay)                        Yıldız Bilgisayar
                                           Teknisyen

1998 – 2001                      Egebimtes Bilgi İşlem Makineleri
                                          Teknisyen

1996 – 1998                      Olbim Bilgisayar Sanayi Ticaret A.Ş.
                                           Teknisyen

EĞİTİM BİLGİLERİ

1998    Balçova Lisesi

SEMİNER ve KURSLAR
MCSA - Microsoft Certified Professional – 12.11.2007
MCSA - Microsoft Certified Professional Systems Administrators - 12.11.2007
Philip Morris Help Desk  - Hp Help Desk Administrator 2007

BİLGİSAYAR BİLGİSİ

Ms- dos, Microsoft Windows xp, 2000, vista, 7 işletim sistemlerinin kurulumları ve üst düzeyde desteği. Microsoft server 2000,2003, Active Directory ve Microsoft Exchange 2003 , sistemlerinin kurulumları ve yönetilmesi. Office 97 , xp,2000,2003,2007 versiyonlarının son kullanıcı desteğinin verilmesi.Trend micro server antivirus programının desteği ve kurumları. Tüm bilgi işlem ürünlerinin satın alımlarının yapılması. Linux Debian server firewall ve email sistemleri hakkında uzman düzeyinde bilgim bulunmaktadır.

REFERANSLAR

Gerektiğinde verilecektir.

Alıntı
Gönderildi : 13/11/2010 01:54
Paylaş: