cv'me uygun iş aram...

Bildirimler
Hepsini Temizle

cv'me uygun iş aramaktayım  

RSS
Murat Doruk
(@MuratDoruk)
Üye

klenmeli.

Murat DORUK

Hasanpaşa mah.veciz sok No:9-20 Sultanbeyli \İstanbul

Kazımkarabekir mah.Kartopu cıkmazı no:9-1 Sarıyer İstanbul

05328619601-05388619602 mudoruk@hotmail.com

Kariyer Hedefi

Bilişim sektördeki gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek güncelliği yakalamak.  BilgeAdam,Çözüm Park ve Microsoft’un seminer katılarak yeniliklerde her zaman takip etmeye bu Değişimleri ve gelişimleri izleyerek bağlı olduğu departmana ve şirket stratejilerinin bunlara göre yeniden oluşturulması için öneri tekliflerini önermek ve elde edilen verilerle şirket karlılığına veya kurumsal faaliyetlerine katkı sağlamayı hedefliyorum.      Teknolajik gelişmelere ayak uydurabilen kendimi sürekli gelişteren,üstlendiği işi A’dan Z’yesahiplenen,çözüm odaklı,ekip çalışmasına yatkın ve esnek çalışma engeli olmayan Bilişim sektöründe başarılı bir kariyer sahibi olmayı istiyorum.

.

Eğitim:

2009 Eskişehir Anadolu ünv.(Parekende ve Pazarlama ön lisans e-Sertifka bölümü)

1990-1993 Bartın Amasra Lisesi (Edebiyat Bölümü)

Mesleki Eğitimler ve Seminerler:

Mart 2006 – Eylül 2006 Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi Teknik İngilizce (400 saat)

mart 2007 – Aralık 2008 Bilge Adam Bilgi Teknolojileri AkademisiSistem Ağ uzmanlığı (800 saat) Msı Paket hazırlama  Bilge Adam 2008 (seminer)

Windows 2008 yenilikleri  Microsoft 2008 (seminer)

HB  ProLiantSunucu SistemleriBilge Adam 2009 (seminer)

Windows Server 2008 R2 Gelişmiş Özellikler  Microsoft 2010 (seminer)

Saharepoint 2010, Exchange 2010 ve Office 2010, SQL 2008 R2 Microsoft 2010 (seminer)

Windows Server 2008 R2 Hyper-V ile Live Migration Bilge Adam  2010 (seminer)

Sunucu ve İstemci Bazında işleci Mimarileri Bilge Adam     2008 (seminer)

Deneyim:

İş Tanımı:

Mart 2000 - 2009 Tarihine kadar Migros AŞ.çalıştım Satış Uzmanı.

2009-Mart 2010 Yılına kadar Migros AŞ.Macro Center  Otomosyon ekip üyesinde görev aldım

Mağza açılışlarında,Computer, Kasalar ,Printer kurulumu,hub, tcp ıp,dhcp yapılandırma ,İşletim sistemlerin kurulumu, Sistem Backup,sistem driver,donanım ,vb.Kurulumlarında Otomosyon ekibi ile beraber görevlerinde yer aldım.

2008 yılından günümüze kadar Sarıyer Belediyesi Bilgi İşlem departmanlığında stajyerlik yaptım.

Sertifikalar:

(MCP) Microsoft Certified Professional  (Vista)  Microsoft 2009

Implementing a Microsoft Windows2003 Network Infrastucture Bilge Adam2008

Designing a Windows 2003 Directory Services Infrastucture Bilge Adam2008

Designing Microsoft Windows 2003 Networking Services Infrastucture Bilge Adam 2008

Implementing and Managing Exchange 2004 Bilge Adam 2008

Man. MS Isa server  2004 Bilge Adam     2008

Microsoft   XP introduction to microsoft win.server 2008 Bilge Adam     2008

Network Security  Bilge Adam    2008

Essential of Microsoft System Management  Bilge Adam     2008

Bilgisayar Bilgisi:

Active Directory kurulum,Microsoft Win.2003 Server 2008         (iyi)

SMP (Security Management Portal)                                                (iyi)

MS Windows 2000 / 2003 /Vista/Windows 2007/2008        ( çok iyi)

Des.Imp&Man MS Exchange Server 2004                                      (iyi)

Essential Of Microsoft  System Manegement                               (iyi)

Imp&Man MS Isa Server 2004                                                         (iyi)

Microsoft Win XP kurulum                                                             (çok iyi)

Network Alt yapısı yapılandırılması                                              ( iyi)

Network Security                                                                                  (iyi)

Group Policy objeleri oluşturma ve papılandırılması          (orta)

Administering Resources                                                                   (iyi)

Printing                                                                                                   (çok iyi)

Performance Monitoring , Sistem,backup                                   (cok iyi)

Offline Files  Sistem , Sistem Data Storag                                      (iyi)

Windows Update Server                                                                    (iyi)

Administering Accounts                                                                    (çok iyi)

Donanım , Sistem ,Drivers                                                                 (çok iyi)

Routing and Remote Access                                                             (çok iyi)

DHCP,DNS,WINS,TCP/IP Ağ servislerin yönetimi                            (iyi)                                    

Active Directory Site Management                                                    (orta)

Ipsec , VPN Server,IAS-Internet Authentication Services               (orta)

İşletim Sistemlerin kurulum yönetimi ve kullanıcı desteği              (iyi)

Windows mail konfigürasyonu,outlook 2007 konfigürasyonu        (orta)

UPN Suffix oluşturma vekullanıcı hesapları atama                          (orta)

Isa server yönetimsel rullar atama                                                    (orta) 

Exchange server kurulum veyapılandırma                                        (orta)          

Yabancı Dil:

İngilizce (orta)

Projeler:

Aralık 2008            Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi Mezuniyet Projesi

*.Windows 2003 işletim sistemi ve VMware-workstation programını kullanılarak yapılmıştır,Active Directory yüklenmesi,Windows settings ayarların yapılandırılmasıDHCP Server kurulumu ve yapılandırılması,Adress Leases ayarları ,Cleint bilgisayarlara İp atanması

*DNS Server,Forwarder yapılandırılması,Wusus ve IIS server kurulumu ve yapılandırılmasıWins,Terminal, Print ve Mail server kurulumu ayarların yapılandırılması

*EFS dosya şifreleme, Roaming User Profiles ayarları

* Exchange server kurulum ve yapılandırulması,mail hesapların alınması ,mail bax ayarlanması ve silinen maillerin kurtarımı.OWA’da password değiştirme,pablic folder,Adress lists oluşturma,back and Front connector ayrların yapımı,

*İsa server kurulum yapılandırılması,İnternet firewall ayarlarınve Acces rulla kısıtlanması MSN ve belirli site ve web erişimini yasaklanması

Mart 2010           Sarıyer Belediyesi için Hazırlanan Proje

Windows 2008 işletim sistemin kurulması yapılandırılması ve Acdive Director kurulum ayarların yapılandırılması

İlgi Alanlarım:

Yüzmek,Seyahat etmek, futbol oynamak,Gazete okumak,bilgisayar,sinema,tv

Kişisel Bilgiler:

Doğum Yeri ve Tarihi: 16-10-1973 İstanbul

Medeni Durumu: Evli

Ehliyet: B

Referanslar:

Talep edildiğinde sunulacaktır.

Alıntı
Gönderildi : 28/05/2010 17:04
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

diğer postunuzda iletişim bilgilerimi verdim. CV ulaştırırsanız bir bakalım...

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/05/2010 13:17
Paylaş: