Staj için firm...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Staj için firma arıyorum  

Umut Güner
(@UmutGuner)
Üye

Esenlikler

Ben Tuzla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencisiyim, Alanım Bilgisayar Dalım Ağ Sistemleri, 2010-2011 öğretim yılında staj yapacağım ve okulumuz şimdiden staj yeri bulmamızı söyledi ve bu ayın(mart) sorunun'a kadar staj yeri bulmalıyım.

Ağ konusun'da, Sunucular konusun'da kendimi geliştire bilecek bir staj yeri arıyorum burada bulunan ağabeylerim bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Ağ Bölümünü gerçektne çok seviyorum ve severek yapıyorum, bu konuda kendimi çok geliştirmek istyorum..

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Umut Güner

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 01/03/2010 23:19
Samil Altundal
(@SamilAltundal)
Üye

Merhaba,

Kariyer sitelerinden Yenibiriş, Secretcv ve Kariyet.net i takip edin, orada çok ilan çıkıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/03/2010 01:58
Umut Güner
(@UmutGuner)
Üye

Takip ediyorum fakat hiç ilan göremedim malesef...

Sataj seneye yapılacak okulum neden şimdiden iş yeri bulmamızı istedi bilmiyorum bu ayın sonuna kadar bulmam gerkeli lütfen çözümpark üyeleri bana yardımcı olun kendi çalıştığınız şirketlerde iş yerlerinde bana staj imkanı sağlaya bilirmisiniz...

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 02/03/2010 02:31
Samil Altundal
(@SamilAltundal)
Üye

Bak bir arama yaptım yenibiriş te , bir tanesi ni gönderiyorum;

İş Tanımı
Gıda Sektörünün Yükselen Markası PizzaMAX, Genel Müdürlük Ofisi için Bilgi İşlem Stajerleri arıyor. 

Eğitimim devam ederken profesyonel iş yaşamını yakından göreyim diyorsanız ve bilgilerinizi pratiğe dökmek istiyorsanız aramıza bekliyoruz. 

Meslek Yüksek Okulu ya da Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi Öğrencileri, 
Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint…) Programlarına Hakim, 
Windows 2003 Server ve Windows 2008 Server Bilgisine Sahip, 
PC Donanım Bilgisi Olan, Local Area Network Konusunda Tecrübeli 
Tercihen Teknik Dökümanları Anlayabilecek Düzeyde İngilizce Bilgisine Sahip, 
Analitik ve Çözüm Odaklı Düşünebilen, 
Şubelere ve Merkez Ofis Çalışanlarına Teknik Destek Verebilecek.

Aranan Nitelikler
-Merkez ve Restaurantlarda Kullanılan PC, POS, Yazıcı...vb Tüm Donanımların Bakım ve -Destek Hizmetlerine Destek de bulunacak. 
-Tüm Sistemin Sorunsuz Çalışması İçin Alınacak Önlemlere Yardımcı Olacak. 
-Büyüme Stratejimiz Doğrultusunda Donanımsal Büyüme Yenileme Planlarına Katkıda Bulunacak. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/03/2010 02:41
Umut Güner
(@UmutGuner)
Üye

Aradağın için teşekkür ediyorum.

Fakat bu bulduğun frima (Meslek Yüksek Okulu ya da Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi Öğrencileri, ) istyor bense Lise öğrencisiyim...

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 02/03/2010 14:42
Murat AYDIN
(@murataydin)
Üye

Aydınlıda Büyük Bir Firmanın Bilgi İşlem Sorumlusuyum. Gerekli yerlerle görüşeyim Olur denirse haber veririm sana.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/03/2010 14:44
Umut Güner
(@UmutGuner)
Üye

Hocam ilginiz için sağolun, sizin çalıştığınız frimada çalışmayı çok isterim, ayrıca ben Tuzla'da oturuyorum, tuzlanın yerlisiyim, Aydınlı'da tuzla'ya bağlı eğer olursa çok makbule geçer. Çok teşekkür ediyorum şimdiden, staj frimasını dediğim gibi mart aynının(bu ayın) sonuna kadar bulmam gerek okul öyle istyor, fakat şunu da bilmenizi isterim staj seney kışın 2010-2011 öğretim bönemide yapacağım...

Tuzla Teknik ve Endüstüri Meslek Lisesi Öğrencisiyim.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 02/03/2010 17:47
Paylaş: